آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 95770
تاریخ انتشار : 9 اسفند 1394 10:46
تعداد بازدید : 781

مشترکان روستایی در صدر برندگان جشنواره مخابرات

مدیر امور تجاری شرکت مخابرات ایران با اعلام اینکه اکثر برندگان جوایز ویژه جشنواره بهار تا بهاران، از مناطق روستایی و محروم بوده اند، تحقق این امر را نشان دهنده حضور گسترده مخابرات در اقصی نقاط کشور به منظور تحقق عدالت ارتباطی دانست.

فناوران- لواسانی افزود: در قرعه کشی های دو هفته اول کمپین بهار تا بهاران، ویژه دارندگان اینترنت شرکت مخابرات ایران، بیشترین برندگان در بخش جوایز عادی و ویژه، مربوط به مناطق روستایی و تقریبا با پراکندگی خوبی از تمام مناطق کشور بودند.
وی، تحقق این موضوع را علاوه بر مراعات اصول علمی در قرعه کشی های جشنواره، نشانگر عمق نفوذ مخابرات و خدمات آن در جای جای کشور دانست و افزود: اکثر جوایز ویژه دو هفته اول قرعه کشی، یعنی جوایز 250 میلیون ریالی به مشترکان مخابرات در مناطق روستایی تعلق گرفت. لواسانی در همین رابطه افزود : به عنوان مثال در قرعه کشی هفته  اول و دوم جشنواره ، خانم راحله خلیلی و آقای حسین نوروززاده هلالی، از مشترکان محترم مخابرات در مناطق روستایی استان  آذربایجان شرقی برنده جوایز ویژه 250 میلیون ریالی جشنواره شدند.
مدیر امور تجاری شرکت مخابرات ایران یادآور شد: تسهیل ارتباطات در مناطق محروم و دورافتاده، برقراری عدالت ارتباطی در تمام نقاط کشور، افزایش مشترکان، توزیع گسترده تر خدمات و در نهایت، پاسداشت وفاداری همیشگی مشترکان اینترنت پرسرعت مخابرات ایران در سراسر کشور، از اهداف ویژه بخش تجاری مخابرات در طراحی و برگزاری جشنواره بهار تا بهاران است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :