fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 95784
  تاریخ انتشار : 9 اسفند 1394 11:1
  تعداد بازدید : 770

  بدون تیتر

  بر اساس اطلاعات سازمان توسعه تجارت، ترجیحات تعرفه ای ایران با شش کشور برقرار است که شامل کشورهای ترکیه، ازبکستان، کوبا، قرقیزستان، بلاروس و بوسنی و هرزگوین می شود و عمده کالاهای شامل تجارت ترجیحی نیز محصولات کشاورزی، دارویی و پتروشیمی هستند.

    طبق نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز، با وجود نوسان بازار و قیمت های پایین در بازار طلا، سرمایه گذاران و کارشناسان این بازار همچنان به دورنمای این فلز زرد خوش بین مانده اند و افزایش قیمت آن در کوتاه مدت را پیش بینی می کنند.
   مشاور کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران با بیان مشکلات کارگران در کشور، گفت: دولت باید در پسابرجام اقدام جدی برای کار و معیشت کارگران انجام دهد، همچنین حداقل دستمزد سال آینده باید بر اساس هزینه واقعی زندگی تعیین شود.
   مدیرکل دفتر امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی از ذخیره سازی و تامین میوه و محصولات پروتئینی شب عید خبرداد و گفت: هیچ کمبودی در این زمینه نداریم.
   خودروسازهای داخلی امسال باید به روایتی یک میلیون و 200 هزار دستگاه و به روایتی دیگر یک میلیون و 400 هزار دستگاه خودرو تولید می کردند اما سخنگوی شورای سیاستگذاری خودرو اعلام کرد که تا پایان امسال تولید خودرو به یک میلیون دستگاه نمی‎رسد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :