آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 95889
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1394 10:39
تعداد بازدید : 573

گزارش عملکرد مخابرات در ایام انتخابات

دهناد سرپرست مخابرات گفت: شرکت مخابرات ایران با تشکیل جلسات مستمر ستادی جهت برنامه ریزی و مدیریت کار از اسفندماه 93 تا روز برگزاری به صورت حضوری و ویدیو کنفرانسی با شرکت های استانی از همان ابتدا گام برداشت.


فناوران – دهناد از پوشش ارتباطی 98درصدی شعب اخذ رأی از طریق خدمات مورد تأیید وزارت کشور مانند USSD و DIAL-UP خبر داد و افزود: تمام نیازمندی های شبکه MPLS وزارت کشور در فرمانداری ها و بخشداری های سراسر کشور و ساختمان های آن وزارت بر اساس فهرست تعیین شده، تأمین شد. همچنین، سامانه مانیتورینگ MPLS مخصوص وزارت کشور برای کنترل و پایش تمامی ارتباطات موردنظر به صورت همزمان در برگزاری انتخابات، پیاده سازی شد.
سرپرست شرکت مخابرات ایران، با بیان اینکه مسیرهای فیبرنوری موردنیاز وزارت کشور برای برگزاری انتخابات الکترونیکی نیز آماده شده بود اظهار کرد: به منظور اطمینان صد درصدی از عدم قطع ارتباط، با تعیین گلوگاه های ارتباطی هر استان، مسیرهای پروتکشن (رزرو) به منظور افزایش پایداری شبکه، ایجاد شد.
وی در ادامه افزود: نقاط فاقد پوشش ارتباطی شناسایی و ساز و کار مناسب برای پوشش دهی آن از طریق مجریان طرح USO بکار گرفته شد. همچنین، برای پوشش حداکثری نقاط دوردست، رومینگ همراه اول نیز با سایر اپراتورها برقرار شد.
سرپرست شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه، کد 096394 برای بهره برداری در زمان انجام مانور و روز برگزاری انتخابات در شبکه سراسری سوئیچینگ شرکت مخابرات ایران تعریف شد، گفت: تمهیدات لازم برای برقراری همزمان 9000 خط تلفن ( معادل 300 خط E1 ) جهت ارتباط با مرکز SC2 انجام شد.
وی از برگزاری مانورهای پایش آمادگی ، پیش از برگزاری انتخابات خبر داد و افزود: مانورهای آماده سازی به شکل های مختلف، مانند: تست شعب تحت پوشش و حساسیت شبکه، تست به منظور شبیه سازی فرآیندهای روز اخذ رأی، آموزش کاربران و تست تجهیزات با ظرفیت ترافیکی حداکثری برگزار شد.
دهناد به اعداد و ارقام عملکرد پیش از انتخابات این شرکت، اشاره کرد و گفت: 57 هزار و سیصد و سی و شش نفرساعت حجم کار کارشناسی ، هزار و صد و شصت و شش مورد مکاتبه، 5 مانور و 58 هزار و 800 شعبه بررسی شده، پیش از برگزاری انتخابات انجام شد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :