آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9631
تاریخ انتشار : 10 تیر 1391 11:4
تعداد بازدید : 581

فرقانی رگولاتور، کرم پور جایگزین اخوان و خسروی رییس هیات مدیره زیرساخت با حفظ سمت

آیا رییس رگولاتوری تغییر می کند؟

یک مقام آگاه در وزارت ارتباطات از انجام برخی تغییرات در این وزارتخانه خبر داد و گفت: براساس آخرین تصمیمات انجام شده محمدعلی فرقانی که تا پیش از این رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت بود، به ریاست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب خواهد شد.

مهر - وی با اشاره به احکام جدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای معاونانش در شرکت ارتباطات زیرساخت و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: براساس این احکام محمدعلی فرقانی که تا پیش از این معاون وزیر و رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت بود به سمت معاون وزیر و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب می‌شود و محمود  این شرکت را نیز عهده‌دار خواهد شد. وی افزود: در همین حال محمد کرم پور که تا پیش از این معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بود، به سمت معاون وزیر در امور بین‌الملل که پیش از این مهدی اخوان بهابادی آن را برعهده داشت، منصوب شده است. گفتنی است، یک ماه پیش و پس از انتصاب مهدی اخوان بهابادی به سمت دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور، وزیر ارتباطات محمد کرم پور رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی را به سمت سرپرست معاونت فناوری و امور بین‌الملل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب کرد. تغییر و تحولات در سطح مدیران ارشد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طی سه سال فعالیت دولت دهم بارها اتفاق افتاده است و هر از چند گاهی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات معاونان خود و مدیران لایه‌های بالایی این وزارتخانه را در سطوح مدیریتی جابه‌جا می‌کند. اواخر سال 89 محمدعلی فرقانی که پیشتر رییس سازمان فضایی ایران بود، طی حکمی از سوی وزیر ارتباطات به سمت معاون وزیر و رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شده بود.
محمود خسروی نیز پیش از این رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بود. همچنین محمد کرم پور عضویت در هیات مدیره شرکت مخابرات ایران را در کارنامه دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :