آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9637
تاریخ انتشار : 10 تیر 1391 11:42
تعداد بازدید : 551

با کیفیت Full HD

مانيتور سه بعدی 27 اینچی ال جي در راه است

شرکت ال جی مانيتورهاي سه بعدي 27 اينچ با نام هاي DM2752 وM2752 معرفی کرده است که داراي پنل IPS با رزولوشن Full HD و زاويه ديد عريض بوده و امكان تماشاي تصاوير با كيفيت بسيار مطلوبي را در اختيار بيننده قرار مي دهند.

فناوران - DM2752 كه از جديدترين فناوری سينماي سه‌بعدي ال‌جی استفاده مي‌كند و ديد سه‌بعدي كامل و راحتي را با استفاده از عينك‌هاي سه‌بعدي بدون لرزش ارایه مي‌دهد، موتور تبديل محتواي دو‌بعدي به سه‌بعدي داشته تا بتواند امكان تماشاي نامحدود محتوا با كيفيت بالا را فراهم كند. اين مانيتورها همچنين با قابليت ارایه تصوير در تصوير (PIP) كه به‌ كاربر امكان ديدن چندين تصوير همزمان را مي‌دهد و برخورداري از صداي فراگير و دو ورودي HDMI، پكيج كاملي براي علاقه‌مندان به نظر مي‌رسند.ويژگي اصلي اين مانيتورها ولي عملكرد تلويزيوني آنهاست، يعني جدا از اينكه مي‌توانند به PC شما متصل‌ شوند و نقش مانيتور را داشته باشند، اين قابليت را نيز دارند كه يك تلويزيون با ويژگي سينماي سه‌بعدي باشند.
اين ادغام‌سازي ضمن حفظ كيفيت، يك ويژگي كم‌نظير به منظور افزايش دسترسي به محتواهاي مورد نظر و در عين‌حال كاهش ميزان سطوح اختصاص داده شده به وسايل خانه و محل كار است. این مانيتورها با ارایه طيف رنگي كامل و حذف تمامی محو‌شدگي‌ها در تصاوير متحرك با سرعت بالا و پوشش‌دهي صوتي حرفه‌اي، تمام آن‌چيزي را كه يك سينماي سه‌بعدي حرفه‌اي نياز دارد، در دو ورژن مانيتوري و تلويزيوني، ارایه مي‌دهند.
لازم به‌ذكر است كه مانيتور M2752 از ماه گذشته ميلادي عرضه شده و DM2752 نيز تا چند روز آينده در بازار اروپا به‌فروش خواهد رسيد. اكنون توليد، توزيع و خدمات پس از فروش مانيتورهاي ال جي در ايران، از سوي ماديران انجام مي‌شود.  


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :