آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9639
تاریخ انتشار : 10 تیر 1391 11:47
تعداد بازدید : 488

برای مدیران شبکـه و کارشناسان امنیت

تجارت امن و همکارانش کارگاه های آموزشی حوزه آی تی برگزار می کنند

شرکت تجارت امن دوره های تخصصی برای مدیران شبکـه، کارشناسان امنیت و تمامی افرادی که تمایل به گستــــرش دانش خود در زمینه فناوری های نوین دارند را برگزار می کند.

فناوران - این دوره‌های آموزشی که با همکاری شرکت‌ها و مراکز آموزشی مطرح ایران و جهان برگزار خواهد شد به موضوعاتی چون آشنایی و پیاده‌سازی IPV6، دوره تخصصی طراحی مرکز داده، مجازی‌سازی (Virtualization)، حفاظت داده (Data Protection) و رایانش ابری (Cloud Computing)  اختصاص دارد.
همچنین این دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی با مشارکت طرف‌های تجاری شرکت تجارت امن نظیر شرکت ICTN، شرکت گیلاس کامپیوتر، شرکت دمسان رایانه و شرکت آیکو برگزار خواهند شد و در پایان هر دوره مدراک معتبر حضور در دوره از طرف Comguard UAE و EPI UK و سایر مراکز معتبر به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.
محمد مبصری مدیرعامل شرکت تجارت امن و قائم مقام کامگارد اعلام کرد: همکاری این مجموعه با همکاران تجاری خود همیشه اثر بخش بوده و این بار نیز تلاش به برداشتن گامی برای افزایش دانش کارشناسان آی‌تی کشور در زمینه فناوری‌های نوین داشته‌ایم که تاکنون با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو شده است.علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین حضور در این دوره‌ها می‌توانند به وب‌سایت شرکت تجارت امن به نشانی www.tejarateamn.com  و یا سایت هر یک از همکاران ذکر شده مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :