آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9650
تاریخ انتشار : 10 تیر 1391 12:30
تعداد بازدید : 658

امروز

همایش روز رسانه های اجتماعی برگزار می شود

نخستین همایش روز رسانه های امروز با حضور کارشناسان و علاقه مندان به علوم ارتباطات و رسانه های اجتماعی در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی برگزار می شود.

فناوران- ایران امسال برای اولین بار همزمان با دیگر  کشورهای دنیا روز جهانی رسانه‌های اجتماعی روز رسانه‌های اجتماعی را جشن گرفته و در این همایش به بررسی ظرفیت‌ها و فرصت‌هایی که رسانه‌های اجتماعی در اختیار جامعه قرار می‌دهند، خواهد پرداخت.
این همایش از سوی بخش خصوصی برگزار می‌شود و میزبان بیش از 300 نفر از کارشناسان، فعالان وب و صاحبان سایت‌ها خواهد بود.
نکته قابل توجه این است که گردهمایی آنلاین کاربران همزمان با این همایش در وب سایت live.socialmediaday.ir برگزار می شود. کاربران می‌توانند به صورت آنلاین در همایش روز رسانه‌های اجتماعی شرکت داشته باشند و محتوای این همایش را در قالب وبلاگ‌نویسی آنلاین، عکاسی آنلاین، رادیو آنلاین و ویدویی آنلاین این همایش را به طور لحظه‌ای دریافت کنند.
گفتنی است، اپلیکشن همایش نیز در دو نسخه آندرویید  و iOS تهیه شده که در آنها قابلیت وبلاگ‌نویسی آنلاین، عکاسی آنلاین، رادیو آنلاین و ویدویی آنلاین روز همایش فراهم است. یونس شکرخواه، رییس این همایش به همراه دیگر دستاندرکاران همایش روز رسانه‌های اجتماعی هدف اصلی برگزاری این همایش را تبدیل علمی تهدیدهای رسانه‌های اجتماعی به فرصت‌ها عنوان کرده‌اند.  گفته می‌شود، این همایش در نظر دارد ظرفیت‌های بالقوه‌ای را که در رسانه‌های اجتماعی نهفته است، شناسایی کند و در بخش‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی فرصت‌های جدیدی را در جهت دستیابی به تحقق افق ایران ۱۴۰۴ فراهم کند.  از جمله محورهای این همایش میتوان به  رسانه‌های اجتماعی و هویت اسلامی – ایرانی، رونق کسب و کار، نقش رسانه‌های اجتماعی در پیشبرد برنامه‌های توسعه کشور و تاثیر متقابل رسانه‌های اجتماعی و رسانه‌های جمعی اشاره کرد.
گفتنی است، در این همایش چهار کارگاه تحت عناوین کارگاه آموزشی سازمان ۲ (Enterprise 2.0)، رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی، برندسازی شخصی با رسانه‌های اجتماعی و روش‌های تحقیق علمی بر روی شبکه‌های اجتماعی مجازی برگزار می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :