آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 96622
تاریخ انتشار : 24 اسفند 1394 11:24
تعداد بازدید : 2300

بدون تیتر

گزارش های بین المللی حاکی است موسسه های اقتصادی جهان به رشد اقتصادی در ایران برای سال 2016 امید بسیار دارند و بطور نمونه بانک جهانی رشد 5.8 درصدی را برای اقتصاد کشور در این سال پیش بینی کرده است.

 مدیرکل دفتر مبارزه با قاچاق سوخت ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز گفت: بر مبنای آمار و داده های شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، قاچاق فرآورده های نفتی نسبت به پارسال کاهش یافته است.
 فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی گفت: طرح مدیریت و ساماندهی سفرهای نوروزی از 25 اسفند 94 آغاز و تا 20 فروردین 95 ادامه خواهد داشت.
 به گفته قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، تاکنون 680 هزار واحد از مسکن های مهر در کشور به بهره برداری رسیده و تا پایان سال جاری نیز با افتتاح سه پروژه دیگر، این تعداد به 700 هزار واحد خواهد رسید.
 شرکت دخانیات ایران با همکاری یک محقق ایرانی در حال سرمایه گذاری برای تولید بیوفیلتر و ایجاد انقلابی در سلامت سیگار در دنیاست که مدیر عامل شرکت دخانیات ایران از نیاز به سه تا چهار میلیارد تومان سرمایه برای تولید انبوه این فیلتر خبر می دهد.
 از سوی رئیس قوه قضاییه طی بخشنامه ای قیمت دیه کامله در ماه های غیرحرام از ابتدای سال 1395 به واحدهای قضایی و دادسراهای سراسر کشور ابلاغ شد.
 سخنگوی شورای نگهبان گفت: صحت انتخابات در ۵۴ حوزه انتخابیه در نشست امروز شورای نگهبان بررسی شد.
 قیمت طلا که به علت سیاست های پولی جدید بانک مرکزی اروپا به بالاترین عدد در بیش از یک سال گذشته رسیده بود، با بهبود ارزش دلار، بازارهای بورس و قیمت نفت ۲۲.۸۰ دلار کاهش یافت و ۱۲۴۹.۴۵ دلار در هر اونس فروخته شد.
 معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: تلاش می کنیم سال آینده با کاهش بیشتر نرخ سود تسهیلات شاهد کاهش اقساط باشیم.
 طبق آمار رسمی گمرک از حجم تجارت خارجی بیش از 5.3 میلیون دلار آدامس و 18 هزار میلیارد دلار برنج در 11 ماهه وارد کشور شد.
 بازار سهام در آخرین شنبه امسال شاهد شکسته شدن مقاومت های نماگرهای منتخب خود با غلبه تقاضا بر عرضه سهام در نمادهای معاملاتی شاخص ساز بود، بازاری که در انتظار بازگشت خودرویی ها خود را آماده انتقال به کانالی جدید به منظور پس گرفتن رکوردهای روانی از دست رفته در دو سال قبل می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :