آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9695
تاریخ انتشار : 11 تیر 1391 10:59
تعداد بازدید : 620

مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران

آزمون مخابرات بعد از ماه رمضان برگزار می شود

به گفته مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، آزمون جذب نیرو در شرکت مخابرات ایران 10 شهریورماه برگزار می شود.

فناوران-داوود زارعیان، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران با اعلام این خبر گفت: داوطلبان می‌توانند از تاریخ 23 تا 26 مرداد ماه از طریق سایت مخابرات برای دریافت کارت ورود به آزمون اقدام کنند.وی افزود:‌ با توجه به نزدیکی ماه مبارک رمضان و به منظور رفاه حال داوطلبان محترم، زمان برگزاری آزمون استخدامی این شرکت روز جمعه 10 شهریور ماه ساعت 9 صبح تعیین شده است و داوطلبان می‌توانند کارت ورود به جلسه را از ساعت 9 صبح روز دوشنبه 23 مردادماه لغایت 9 صبح پنج شنبه 26 مردادماه از طریق سامانه ثبت نام این شرکت به نشانی www.tci.ir دریافت کنند. بدیهی است ارایه پرینت کارت، برای ورود به جلسه آزمون الزامی است.مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران بیان کرد:‌ اطلاعات مربوط به زمان و مکان آزمون به طور دقیق در کارت‌های داوطلبان قید خواهد شد.

زارعیان بیان کرد: سامانه ثبت نام این شرکت از تاریخ 7 تیرماه تا ساعت 9 صبح چهارشنبه 14 تیرماه به منظور ویرایش مشخصات و پرداخت هزینه باز است و داوطلبان می‌توانند نسبت به اصلاح مشخصات اقدام کنند.

 وی در پاسخ به این سوال که تعداد زیادی از داوطلبان به دلیل نامشخص بودن مکان شرکت ارتباطات سیار ایران و املاک اقدام به ثبت نام کرده‌اند و حال با توجه به اینکه محل این عناوین شغلی در تهران است، داوطلبان خواستار تغییر عنوان شغلی هستند، گفت: از همان ابتدای ثبت نام در فرم‌های ثبت نامی نیز تاکید کرده بودیم که داوطلبان نسبت به انتخاب شهرها و عناوین شغلی دقت لازم را داشته باشند، اما در عین حال با توجه به این خواسته داوطلبان این موضوع را به صورت ویژه پیگیری خواهیم کرد.

 شرکت در آزمون فقط در شهر محل خدمت انتخاب شده

وی در خصوص امکان شرکت در آزمون در شهری که متقاضیان حضور دارند، گفت:‌ تمامی متقاضیان باید در شهری که عنوان شغلی را انتخاب کرده‌اند، برای شرکت در جلسه آزمون حاضر شوند.

چند توصیه به داوطلبان

مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران در خصوص اینکه متقاضیان شرکت در آزمون بیشتر دروس تخصصی را مطالعه کنند یا دروس عمومی، گفت:‌ از آنجا که رشته‌های مورد تقاضای ما اکثرا تخصصی هستند پیشنهاد می‌کنیم متقاضیان به دروس تخصصی بیشتر توجه کنند.

سوالات در سطح دانشگاه طرح ‌می‌شود

زارعیان در پاسخ به این سوال متقاضیان که آیا سوالات از کتب دوران دبیرستان طرح خواهد شد یا دانشگاه، گفت:‌ از آنجا که ما نیروی‌های بالای لیسانس را جذب خواهیم کرد سوالات از منابعی که هم‌اکنون در دانشگاه‌ها تدریس‌ می‌شود، طرح خواهد شد و سوالات ناشناخته در آزمون استفاده نمی‌شود.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :