آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9697
تاریخ انتشار : 11 تیر 1391 11:8
تعداد بازدید : 455

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

شرکت های تابعه وزارتICT برنامه استراتژیک دارند

تمام سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برنامه راهبردی و مدیریت استراتژیک خود را تدوین کرده اند.

روابط عمومی وزارت ارتباطات-رضا تقی‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همایش مدیران جوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مراسم معرفی طرح وفا گفت: در این چنین همایش‌هایی تلاش می‌شود تا روش‌های شناسایی،‌تربیت و توسعه مدیران جوان بررسی و مورد بحث قرار گیرد.

وی ادامه داد: اگر در گذشته مواردی همچون قدرت مالی جزو دارایی‌های یک سازمان محسوب می‌شد امروز مهم‌ترین سرمایه‌های هر سازمانی نیروی انسانی آن سازمان است.

 تقی‌پور با بیان اینکه قوت یک سازمان دانش سازمانی و مدیریت دانش آن سازمان است، تصریح کرد: خلاقیت و نوآوری در کنار تجربه می‌تواند فرآیند رشد یک سازمان را تداوم بخشد.

 وی با تاکید به اینکه سواد مدیریتی دیروز مدیران، برای فعالیت‌های امروزه سازمان‌ها کارساز نیست، گفت: اگر نیروی انسانی ما به روز باشد می‌توانیم شکاف و فاصله خود را با جهان کاهش دهیم.

 وی در پایان با اشاره به رهنمود‌های مکرر مقام معظم رهبری در موضوعات مهم، نظیر تولید علم و جنبش نرم‌افزاری، رسیدن به قله‌های پیشرفت و تعالی افزود: نیروی جوان مرکز نوآوری است و در این راستا رویکرد دولت در گسترش عدالت با محوریت عدالت و امکانات در پهنه ایران عزیز و تحکیم و تقویت منابع محروم و مغفول مانده نیز فرصتی بدیع در خلق حماسه‌های جاویدان برای نسل جوان فعلی فراهم آورده است.

 

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :