آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9699
تاریخ انتشار : 11 تیر 1391 11:15
تعداد بازدید : 551

معرفی عضو خانواده هاردهای پشتیبان و اکسترنال سیگیت

درایو قابل حمل Seagate Backup Plus آخرین مدل از خانوادهSeagate Backup external hard است.

فناوران-Plus به‌کار رفته در نام آن به این معنی است که کارهایی علاوه بر یک درایو معمولی انجام می‌دهد. این‌هارد راه‌های backupگیری را برای کاربرانی که می‌خواهند از فایل‌های دیجیتالی درایوهای شخصی، شبکه‌های اجتماعی و درایوهای شبکه‌ای یک نسخه کپی داشته باشند، بسیار آسان کرده است.

در قسمت تنظیمات توابع حفاظتی برای روش‌های backupگیری به طور دستی و خودکار در نظر گرفته شده است. در ضمن برای محافظت از اطلاعات کاربران از روش multiple copies استفاده می‌کند که چند نسخه از اطلاعات کاربران را در مکان‌های مختلف ذخیره می‌کند، این روش ایمنی اطلاعات را بیشتر می‌کند.

 با خصوصیت ذخیره از اطلاعاتی که توسط کاربر بر روی شبکه‌های اجتماعی ایجاد می‌شود backup گرفته می‌شود. اکثر کاربران زمان زیادی را برای ذخیره کردن اطلاعات مورد علاقه خود در شبکه‌های اجتماعی صرف می‌کنند، در صورتی که این‌هارد به طور خودکار این کار را انجام می‌دهد و دیگر لازم نیست کاربران زمان زیادی را صرف این کار کنند.

 خصوصیت Share (به اشتراک‌گذاری) به کاربران اجازه می‌دهد چند فایل را به طور هم زمان در شبکه‌های اجتماعی آپلود کنند. همچنین به طور خودکار تاریخ آپلود کردن فایل‌ها را ثبت می‌کند. به طور مثال دیگر نیاز نیست برای به اشتراک گذاشتن عکس‌های خود در شبکه‌های اجتماعی آلبوم عکس ایجاد کنند. با‌هارد اکسترنال Backup Plus مدیریت پروفایل‌ها در شبکه‌های اجتماعی بسیار آسان می‌شود، کاربران فقط کافی است مکان و فایل مورد نظر را مشخص کنند و حتی می‌توانند مطلبی هم در مورد آن فایل بنویسند، از اینجا به بعد همه کارها را‌هارد اکسترنال Backup Plus انجام می‌دهد.

 همچنین کاربران می‌توانند پورتUSB 3/0 موجود در آن را به پورت‌های Thunderbolt و FireWire 800 تبدیل کرده و سرعت بسیار بالایی را در انتقال فایل‌های تصویری با حجم بالا تجربه کنند.

با نصب درایور preloaded NTFS بر روی PC یا سیستم MAC در هنگام استفاده از سیستم‌هایی با سیستم‌عامل‌های مختلف نیاز به تغییر فرمت‌هارد نیست.

 

 

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :