آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 97053
تاریخ انتشار : 15 فروردین 1395 11:8
تعداد بازدید : 560

چهار عنصر اصلی گیمرهای ایسوس

آب، باد، مادربورد، کارت گرافیک

شرکت ایسوس برای اتحادیه گیمرهای خود، محصولاتی مطابق با سلیقه آنها طراحی و تولید کرده است؛ از جمله مادربورد Maximus VIII Formula و کارت گرافیک Poseidon GTX 980 Ti که دارای خنک کننده دومنظوره آبی/بادی هستند. در ادامه به ویژگی های هرکدام می پردازیم:

 مادربورد Maximus VIII Formula
فناوران- این عضو تازه وارد خانواده ROG، با دارا بودن یک خنک کننده دومنظوره اختصاصی در بخش مدارتغذیه به نامCrossChil EK ، برای خنک سازی هرچه بهتر مدار تغذیه، از آب یا هوا استفاده می کند. همچنین استفاده از یک سپر اختصاصی (مانند سری TUF)، هم به استحکام بیشتر مادربورد در زمان استفاده از خنک کننده های سنگین یا کارت گرافیک های بزرگ اضافه می شود و هم با طیف نورانی RGB، جذابیت بصری این مادربورد بیش از پیش شده است.
 Maximus VIII Formula مانند دیگر برادران خود برای گیمرها، کارت صدایی با فناوری SupremFX 2015 صدایی شفاف و فراگیر را به ارمغان آورده و با فناوری 5-Way Optimization، با یک کلیک پنج راهکار متفاوت برای بهینه سازی سیستم در اختیار دارد. نسل هشتم مادربورد های سری Maximus، با پشتیبانی از چیپست SKYLAKE، به سوکت 1151 مجهز شده است. 
Maximus VIII Formula با استفاده از فناوریT-Topology  و دارا بودن چیپ Digi+ مجزا برای رم ها، به سادگی می تواند از رم های پرسرعت DDR4 تا فرکانس 3733 مگاهرتز استفاده کند؛ علاوه بر این، پایداری سیستم را در زمان پردازش های سنگین حفظ کند. 
برای ارتباطات شبکه ای نیز،Maximus VIII Formula  با استفاده از آخرین چیپ کنترلر شبکه شرکت اینتل (I219-V) کمترین میزان فشار را به CPU اعمال می کند و برای تکمیل کردن بستر بازی های شبکه ای، فناوری LANGuard را به خدمت گرفته که حاصل آن پینگ پایین و اولیت دادن به پکت های مرتبط به بازی های تحت شبکه است.
 کارت گرافیک Poseidon GTX 980 Ti
این کارت گرافیک به هسته گرافیکی GTX 980 TI مجهز شده و برای خنک سازی هرچه بهتر، ایسوس از راهکار دوگانه آب یا باد استفاده کرده است. Poseidon GTX 980 Ti به یک خنک کننده کامل بادی که به فن هایی با فناوری ضد خاک (Dust-Proof) مجهز است و برای زیبایی بیشتر کارت و کل سیستم، نشانه ROG با رنگ قرمز به صورت چشمک زن در لبه کارت قرار دارد.
 Poseidon GTX 980 Ti با استفاده از فناوری انحصاری خط تولید تمام خودکار ایسوس به نام Auto-Extreme تولید شده که این خط تولید هم دوستدار محیط زیست است و هم به دلیل حذف نیروی انسانی، کارت گرافیکی با بالاترین کیفیت ساخته شده است. همچنین به دلیل ایزوله بودن کامل محیط خط تولید و عدم ورود گرد و غبار، اکسید شدن و ناپایداری در کارت گرافیک های ایسوس دیده نمی شود. همچنین ایسوس با به کارگیری قطعاتی با استاندارد Super Alloy Power II، به میزان قابل توجهی دما و مصرف را کاهش داده و ماندگاری قطعه را بیشتر کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :