آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 97111
تاریخ انتشار : 16 فروردین 1395 10:56
تعداد بازدید : 888

سبد کامل کالاهای ایسوس به کمک کاربران آمد

شرکت ایسوس سبد کاملی از کالاهای کامپیوتری را برای کاربران خود فراهم کرده است.

فناوران- با توجه به طیف وسیع قطعات موجود در دنیای فناوری اطلاعات، بالاترین سازگاری به همراه مدیریت همه جانبه قطعات، در سبد کالای ایسوس فراهم شده است. همچنین ایسوس با راه اندازی کمپین ویژه ای توجه کاربران را جلب کرده است.
در این کمپین که Powered By ASUS نام دارد فروشندگانی که اطلاعات فنی بالایی دارند و به صورت تخصصی در امر فروش مشغول هستند، به یاری خریداران می آیند. این کمپین مشاوره و پیشنهاد سیستم هایی شامل تمام قطعات موجود در سبد کالای برند ایسوس (یعنی مادربورد، کارت گرافیک، نمایشگر، دیسک نوری و کارت شبکه بی سیم) برای کسانی که خواهان بالاترین کارایی، کیفیت و ماندگاری هستند، به راحتی فراهم می کند.
ایسوس سالانه بیشترین جوایز را در بررسی های سخت افزاری کسب می کند. در حال حاضر تمام کارت گرافیک های ایسوس از فناوری تمام خودکار Auto-Extreme به همراه قطعات با کیفیت Super Alloy Power II تولید شده و به نرم افزار GPU Tweak II بهره مند شده اند.
 ایسوس در بخش مادربورد نیز با کسب تاییده های مختلف، با داشتن کمترین میزان برگشت به کارخانه ماندگارترین و کارآمد ترین برند تولید کننده مادربورد به نقل از LDLC (زیرمجموعه Hardware.fr) لقب گرفته است.
 در بخش نمایشگرهای مخصوص بازی نیز، با کسب 40 درصد از کل سهم بازار نمایشگرهای مخصوص بازی و بالاترین استانداردها و راهکارهای سلامتی، قدرت خود را نشان داده است.
 مهندسین طراح ایسوس با الهام از فلسفه Zen نیز بیشترین جوایز طراحی نظیر IF و RED Dot Design را در بخش طراحی محصولات کسب کرده اند. راهکارهای ابتکاری و شگفت انگیز در محصولات رده بالای شبکه، این برند را به یکی از مدعیان قدرتمند در تجهیزات رده بالای مخصوص بازی تبدیل کرده است.
 این کمپین همزمان با دیگر کشورهای جهان در ایران هم اجرا می شود و هدف اصلی آن جلب رضایت هرچه بیشتر کاربران واقعی با هماهنگی کامل نرم افزاری و سازگاری کامل قطعات است که منجر به داشتن رایانه ای کامل از همه نظر خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :