آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 97114
تاریخ انتشار : 16 فروردین 1395 11:0
تعداد بازدید : 783

با انتشار گزارش رسمی اعلام شد

درآمد هوواوی به بیش از 60 میلیارد دلار رسید

شرکت چینی هوواوی در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد که درآمد این شرکت در سال 2015 نسبت به سال ماقبل با 37 درصد افزایش به 60 میلیارد و 800 میلیون دلار رسیده است.

ایسنا- بر اساس این گزارش سود خالص هوواوی در سال گذشته نیز با 33 درصد افزایش به 36/9 میلیارد یوآن رسیده است.
گو پینگ، نایب رییس هوواوی گفت: هوواوی رشد طولانی مدت خود را به حجم بزرگ بازار ICT که عامل محرک اقتصاد های دیجیتال در سرتاسر جهان است مدیون است، اما رشد ما همچنین نتیجه مستقیم تمرکز استراتژیک و سرمایه گذاری سنگین در تجارت اصلی مان بوده است. طی سه تا پنج سال آینده ما روی تقویت ارتباطات و توسعه صنایع ورتیکال و تعریف مجدد توانمندی های شبکه تمرکز خواهیم داشت.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به یک رویکرد باز و گروهی و تعهد به موفقیت های مشترک ما به همکاری نزدیک با مشتریان و شرکا برای به حداکثر رساندن فرصت های توسعه این صنعت ادامه خواهیم داد. ما با همکاری هم یک دنیای مرتبط بهتر را خواهیم ساخت.
در بیانیه این شرکت آمده است: سه بخش تجارت هوواوی رشد قابل توجهی را تجربه کرده است.سابرینا منگ مدیر مالی هوواوی گفت: ما سال 2015 را با وضعیت مالی قابل توجهی به پایان رساندیم و جریان نقدینگی باثباتی از فعالیت های اپراتوری خود داشتیم. در سال 2016 ما به تمرکز روی استراتژی مشتری محور و پروژه های تحول مدیریت برای تدارک بهتر برای آینده و ادامه دادن به تقویت بهره وری فعالیت های خود به منظور تضمین رشد پایدار ادامه خواهیم داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :