آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 97123
تاریخ انتشار : 16 فروردین 1395 12:4
تعداد بازدید : 954

وی یو نینتندو همچنان تولید می شود

پس از انتشار شایعاتی درباره متوقف شدن فرایند تولید کنسول بازی نینتندو وی یو، این شرکت این شایعات را تکذیب کرده و اعلام کرد که همچنان به تولید این دستگاه ادامه خواهد داد.

رایورز- شاید بتوان نسل جدید کنسول های بازی را به عنوان یکی از فاجعه بارترین دوران کاری برای شرکت مشهور نینتندو به حساب آورد زیرا این شرکت عملا در این رده، رقابت را به سونی و مایکروسافت باخته است.
موضوع وقتی نمود بیشتر خواهد یافت که به یاد بیاوریم که در نسل قبل، کنسول نینتندو بدون داشتن توان سخت افزاری بالاتر بسیار موفق تر از رقبا بود.
با این حال شرایط فعلی به صورتی رقم خورد که کنسول نسل جدید این شرکت به هیچ عنوان امیدوار کننده ظاهر نشده است و به همین جهت نیز شایعاتی درباره لغو فرایند تولید این دستگاه توسط این کمپانی ژاپنی به گوش 
می رسید.
نینتندو به تازگی درباره این شایعات عکس العمل نشان داده و اعلام کرده است که تولید کنسول وی یو را متوقف نخواهد کرد و حداقل تا پایان سال جاری میلادی، خط تولید این دستگاه را برقرار نگاه خواهد داشت.
البته این شرکت به تازگی با سرک کشیدن به بازار بازی های کامپیوتری روی تلفن های همراه نشان داده است که نمی خواهد به یک بازار وابسته بماند و در صورت توفیق آنها در بازار تلفن های همراه می توان انتظار توقف فرایند ساخت این کنسول را داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :