آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9717
تاریخ انتشار : 11 تیر 1391 12:13
تعداد بازدید : 356

بانکی به نام تات وجود ندارد

معاون نظارتی بانک مرکزی با تاکید بر اینکه تکلیف سهامداران بانک منحل شده تات به زودی مشخص می شود، گفت: بازرسان بانک مرکزی برای بررسی تغییر سردرهای بانک منحل شده تات به شعب بانک آینده، مراجعه کرده اند.

بیما- ابراهیم درویشی با تاکید بر اینکه تکلیف سهامداران بانک منحل شده تات به زودی مشخص می‌شود، گفت: از نظر بانک مرکزی هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.معاون نظارتی بانک مرکزی با اشاره به اینکه پیش از این بخشی از سهام بانک منحل شده تات در بورس پذیره‌نویسی شده است، افزود: قرار است حدود 24 درصد دیگر از سهام بانک آینده در بورس پذیره‌نویسی شود.وی تصریح کرد: با انجام پذیره نویسی وضعیت سهامداران مشخص  و با ادغام صورت گرفته سهامداران بانک آینده نیز تعیین تکلیف خواهند شد.
درویشی عنوان کرد: دو موسسه «صالحین» و «آتی» سردرهای خود را تغییر داده‌اند و قرار بود تا دیروز بانک تات سردرهای خود را تغییر دهد که بازرسان بانک مرکزی برای بررسی اوضاع هم‌اکنون به شعب این بانک منحل شده، مراجعه کرده‌اند.
این مقام مسوول در بانک مرکزی با تاکید بر اینکه دیگر بانکی به نام تات وجود ندارد، در پاسخ به این سوال که مسوولان سازمان بورس معتقدند که با تغییر تابلو ادغامی صورت نمی‌گیرد، افزود: این موضوع به بانک مرکزی مربوط می‌شود نه به بورس.  
وی تاکید کرد: زمانیکه کارهای مربوط به ادغام دو موسسه و بانک تات و تبدیل آنها به بانک آینده انجام شد، این بانک برای پذیره‌نویسی به بورس معرفی می‌شود.  


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :