آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9736
تاریخ انتشار : 12 تیر 1391 10:19
تعداد بازدید : 1284

مدیرعامل اپراتور سوم

واگذاری سیم کارت های رایتل به روز شد

به گفته مدیرعامل اپراتور سوم تلفن همراه کشور، از انتهای هفته همزمان با نیمه شعبان واگذاری سیم کارت های رایتل در شهر تهران و کرج به روز می شود.

فناوران- حمید فرنگ با بیان این مطلب گفت: متقاضیان سیم‌کارت‌های رایتل می‌توانند از طریق سایت این شرکت به آدرس اینترنتی www.rightel.ir اقدام به ثبت‌نام کنند.
وی افزود: پس از ثبت‌نام سیم‌کارت توسط متقاضیان و واریز وجه مربوطه، سیم‌کارت پس از 72 ساعت به درب منازل افراد ارسال خواهد شد.
فرنگ با اشاره به اینکه واگذاری به روز سیم‌کارت‌های دایمی و دیتا را در دستور کار داریم، گفت: در حال حاضر قیمت سیم‌کارت دایمی این اپراتور 120 هزار تومان و سیم‌کارت‌های دیتا 20 هزار تومان است.
مشهد و شیراز نیمه شعبان افتتاح می‌شوند
وی با بیان اینکه همزمان با نیمه شعبان شهر مشهد و شیراز به شبکه اپراتور سوم می‌پیوندند، گفت: همزمان با افتتاح شبکه در این دو شهر مشترکان می‌توانند از طریق سایت رایتل اقدام به پیش ثبت‌نام کنند.
وی در پاسخ به این سوال که چرا شبکه رایتل در شهر قم با وجود تایید رگولاتوری افتتاح نشد، گفت: در حال حاضر در حال انجام تست‌های مرتبط هستیم و به محض آماده شدن شبکه شهر قم نیز زیر پوشش شبکه رایتل قرار خواهد گرفت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :