آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9739
تاریخ انتشار : 12 تیر 1391 10:30
تعداد بازدید : 447

تمام روش های ارسال و دریافت پیامک با تلفن ثابت

شرکت مخابرات تهران، سه روش برای تبادل پیامک در شبکه تلفن ثابت ارایه کرده که در آخرین و تازه ترین روش، با سرویس اینترنتی «آسانک» سرانجام توانست ارسال پیامک ارزان تر با تلفن ثابت را برای مردم آسان و کاربردی کند.

ایسنا - شرکت مخابرات استان تهران، در راستای ارایه خدمات جدید به مشترکان تلفن ثابت خانگی، ارسال پیامک از طریق تلفن ثابت را ارایه کرده که با این روش، ارسال و دریافت پیامک از شبکه ثابت به ثابت، ثابت به سیار و سیار به ثابت امکان‌پذیر است.
سرویس پیامک تلفن ثابت در اسفندماه سال 87، در مرکز مخابراتی ولیعصر تهران افتتاح شد و هم‌اکنون ارسال و دریافت پیامک از طریق شبکه تلفن ثابت، از طریق سه روش امکان‌پذیر است.
1- از طریق گوشی‌هایی که قابلیت ارسال و دریافت پیامک را دارند.
2- مراجعه به سایت TCT.IR  و استفاده از نرم‌افزار پیاثا (نرم‌افزار ارسال پیامک تلفن ثابت).
3- از طریق سرویس اینترنتی آسانک. ابتدا مشترک باید در سایت asanak.ir یا مراکز تلفن ثابت، ثبت نام کند  و نام کاربری و رمز عبور اخذ کند که به این ترتیب قادر به ارسال و دریافت پیامک می‌شود.
روش پرداخت هزینه سرویس آسانک برای مشترکان دایمی و اعتباری متفاوت است.مشترکان دایمی (معمولی) تلفن ثابت می‌توانند حداکثر 100 پیامک در روز ارسال کنند و هزینه آن را روی فیش پایان دوره می‌پردازند.
مشترکان اعتباری نیز می‌توانند بدون محدودیت تا پایان اعتبار، پیامک ارسال کنند.کارایی «آسانک» در قابلیت ارسال پیامک تکی و گروهی و مستقل بودن امکان ارسال پیامک از مکان فیزیکی خط تلفن و بر بستر اینترنت است.همچنین در پیامکی که از طریق «آسانک» ارسال می‌شود، در قسمت شماره مبدا، به جای شماره‌های مجازی (مانند 1000 و 2000) شماره تلفن ثابت ارسال کننده، نمایش داده می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :