fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 97791
  تاریخ انتشار : 25 فروردین 1395 10:23
  تعداد بازدید : 725

  آموزش خانواده ها با تلگرام در معاونت امور زنان ریاست جمهوری

  معاون هماهنگی و برنامه ریزی معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری گفت: علاوه بر استفاده از سامانه پیامکی 101 برای ارایه آموزش هایی به زنان و خانواده ها،کانال تلگرامی «جامعه ای آگاه» و پورتال 101 را برای ارایه تسهیلات بیشتر آموزشی و افزایش تعامل با مردم راه اندازی کرده ایم.

  ایسنا - اطهره نژادی افزود: مواردی که از طریق پیامک 101 به زنان و خانواده ها آموزش داده می شود، به صورت گسترده تر از طریق کانال تلگرامی «جامعه ای آگاه» ارایه می شود. این کانال اواخر سال گذشته راه اندازی شد و حتی آموزش هایی درباره نوروز و طبیعت به خانواده ها داد.
  نژادی با بیان اینکه سامانه 101 یکی از برنامه های پویای معاونت زنان است، گفت: این سامانه در جهت تحقق دولت هوشمند برنامه ریزی و اجرا شده است. یکی از ویژگی های این برنامه ارزیابی مداوم ضمن اجراست. ما از طریق این سامانه میزان همراهی مردم و تعامل پذیری آنان با دولت با استفاده از فناوری های نوین را بررسی می کنیم.
  معاون هماهنگی و برنامه ریزی معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری درباره چگونگی تعیین محتوای آموزشی سامانه 101 گفت: از یک سازمان مردم نهاد تخصصی یا یک پژوهشگر درخواست می کنیم که محتوای لازم درباره موضوعات مورد نظر را آماده کند و در اختیار معاونت امور زنان قرار دهد. ما صحت اطلاعات دریافت شده را بررسی می کنیم و سپس در اختیار اپراتورهای تلفن همراه قرار می دهیم تا با توجه به محدودیت حروف پیامک ها ، محتوا را تبدیل به پیامک کنند و برای تایید به معاونت امور زنان ارایه دهند که پس از تایید معاونت، اجازه ارسال آن به مخاطبان داده می شود.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :