آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 97802
تاریخ انتشار : 25 فروردین 1395 10:46
تعداد بازدید : 654

پیامک های تبلیغاتی هزینه ای برای مشترکان ندارد

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران گفت: وقتی مشترکان پیامکی دریافت می کنند هیچ هزینه ای نمی پردازند .

خبرگزاری صدا و سیما- داوود زارعیان گفت: این مشترکان اگر بخواهند از سرویس های ارزش افزوده استفاده کنند باید هزینه آن را پرداخت کنند که البته استفاده از این خدمات هم اختیاری است.
وی افزود: برخی مشترکان آگاهی لازم را در این زمینه ندارند به همین خاطر ممکن است به اشتباه خدمات ارزش افزوده را انتخاب کنند و در آن صورت باید هزینه های آن را نیز متحمل شوند.
زارعیان توصیه کرد: وقتی شهروندان پیامک های تبلیغاتی و پیامک های انبوه دریافت می کنند، در صورت عدم تمایل، کاری به پیامک نداشته باشند و آن را حذف کنند چراکه اگر این پیامک ها تایید شود و یا بازخوردی از صاحب پیامک گرفته شود ممکن است هزینه ای هم تحمیل شود.
زارعیان گفت: از اینکه هزینه های تلفن همراه یا ثابت افزایش یابد نباید نگران باشیم بلکه نگرانی زمانی است که از این خدمات به درستی استفاده نکنیم.
وی تصریح کرد: یکی از شاخص های توسعه دولت الکترونیکی استفاده از این خدمات است و هر اندازه که در این حوزه هزینه شود چند برابر آن از هزینه های دیگر از جمله ترافیک و هزینه های اتلاف زمان کاسته خواهد شد و باید روش های استفاده بهینه از این خدمات ترویج شود.    


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :