آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 97825
تاریخ انتشار : 25 فروردین 1395 11:5
تعداد بازدید : 762

بدون تیتر

واردات بنزین براساس مجوزی که ماده 129 قانون برنامه پنجم داده است تا زمانی که پالایشگاه ستاره خلیج فارس به تولید نرسیده برای رفع نیاز کشور ادامه پیدا خواهد کرد.

  رییس کل گمرک جمهوری اسلامی در اتاق بازرگانی تهران گفت: حجم قاچاق کالا به داخل کشور ۶.۵ میلیارد دلار و نه ۲۰ میلیارد دلار است.
  رییس کمیسیون تسهیل تجارت و صادرات اتاق بازرگانی تهران به تشریح نتایج افزایش قیمت بنزین در وضعیت مصرف بنزین و دیگر جنبه های اقتصادی کشور پرداخت و تصریح کرد که باید در کنار افزایش قیمت بنزین که اقدامی مثبت برای اقتصاد کلان محسوب می شود، به دنبال توسعه حمل و نقل عمومی باشیم.
  شرکت آمریکایی بوئینگ در یک سفر سه روزه به تهران نخستین مذاکرات با شرکت های هواپیمایی ایرانی در دوران پسا تحریم را انجام داد تا برای ورود به یکی از معدود بازارهای هواپیمایی بکر دنیا با شرکت ایرباس وارد رقابت شود.
  مدیرکل دفتر مبارزه با قاچاق سوخت ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تاکید بر ضرورت نگهداری و صیانت از سامانه هوشمند کارت سوخت، از ارائه پیشنهاد این ستاد به دولت مبنی بر افزایش قیمت بنزین برای خودروهای فاقد کارت سوخت خبر داد که دولت باید در این زمینه تصمیم گیری کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :