آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9793
تاریخ انتشار : 13 تیر 1391 11:11
تعداد بازدید : 728

آغاز ثبت نام رایتل در مشهد و شیراز به مناسبت نیمه شعبان

با ورود رایتل به شهرهای مشهد و شیراز امکان استفاده از تماس تصویری، اینترنت پرسرعت موبایل و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده برای شهروندان این شهرها فراهم می شود.

نود آی سی تی- به مناسبت اعیاد شعبانیه و در آستانه نیمه شعبان، رایتل با هدف گسترش شبکه خود ثبت نام سیم‌کارت‌های دیتا و دایمی را از روز پنج شنبه 15 تیر ماه در شهرهای مشهد و شیراز با انجام نخستین واگذاری به خانواده معظم شهیدان آغاز می‌کند. شهروندان گرامی شهرهای شیراز و مشهد می‌توانند از تاریخ 15 تیر ماه با مراجعه به سایت رایتل به آدرس www.rightel.ir و یا از روز شنبه 17 تیر ماه از طریق دفاتر پیشخوان منتخب در این شهرها نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
این اپراتور در کنار خدمات اصلی همچون پیامک و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس‌های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم کرده است که از جمله این خدمات می‌توان به تماس تصویری، سرویس‌های چند رسانه‌ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.
رایتل نخستین اپراتور ارایه دهنده خدمات نسل سوم موبایل (3G) در کشور است و در حال حاضر و پس از پوشش‌دهی شهرهای تهران و کرج در حال گسترش شبکه خود به هشت شهر دیگر است که شهرهای شیراز و مشهد در این بین در الویت توسعه قرار گرفته‌اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :