آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 97949
تاریخ انتشار : 28 فروردین 1395 10:28
تعداد بازدید : 627

اعلام آمادگی وزارت کشور برای ارایه مجوز به سایت های همسریابی

نمایندگان دستگاه های مختلف در نشست هم اندیشی سایت های همسریابی در ارایه مجوز به این سایت ها از سوی وزارت کشور تاکید کردند.

خبرگزاری مهر- نشست هم اندیشی سایت های همسرگزینی با حضور مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان و نمایندگان دستگاه های مسوول از جمله وزارت کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پلیس فتا و رسانه ملی برگزار شد.
در این نشست اسماعیل کوچکیان رییس اداره سرمایه اجتماعی، امور فرهنگی و سبک زندگی وزارت کشور با بیان اینکه سایت های همسریابی پدیده نوینی در جامعه هستند، گفت: هنوز ماهیت این سایت ها را نمی دانیم و برخورد ما با سایت های همسریابی همانند کودکی است که به قطار در حال حرکت سنگ می زند.
وی افزود: ساختار این سایت ها باید شناسایی شود زیرا افرادی وجود دارند که در این سایت ها سرمایه گذاری می کنند و ما نمی توانیم جامعه را از آنها منع کنیم.
وی تاکید کرد: در وزارت کشور آماده ایم به این سایت ها مجوز بدهیم و آنها را در حوزه سازمان های مردم نهاد تعریف کنیم. باید از این سایت ها دعوت کنیم و به طور قطع انگیزه آنها در حوزه های مشروع نظام قابل گنجاندن است. نماینده وزارت کشور در نشست بررسی سایت های همسان گزینی گفت: نباید مانع فعالیت این سایت ها بشویم بلکه باید تخصص های مورد نیاز را به آنها ارایه دهیم و در بحث محتوایی وارد شویم. کوچکیان ادامه داد: باید جلسات کاری با حضور دستگاه های مسوول برگزار شود تا عوارض این سایت ها را به حداقل برسانیم و ارایه مجوز به این سایت ها باید راحت و آسان باشد. البته باید مشخص کنند که به دنبال تشکیل خانواده هستند
یا دوست یابی.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :