آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 97966
تاریخ انتشار : 28 فروردین 1395 11:4
تعداد بازدید : 618

با هدف نوسازی شبکه مخابراتی کشور

مخابرات ایران و ایتال تل قرارداد همکاری امضا کردند

شرکت مخابرات ایران، به منظور توسعه شبکه مخابراتی کشور، تفاهم نامه همکاری با شرکت ایتال تل ایتالیا، امضا کرد.

فناوران – این تفاهم نامه در مراسمی با حضور سیدهاشمی رییس هیات مدیره و دهناد سرپرست شرکت مخابرات ایران، نخست وزیر ایتالیا و مدیرعامل شرکت مخابراتی ایتال تل(ItalTel) امضا شد.این تفاهم نامه، به منظور توسعه و نوسازی شبکه مخابراتی کشور مبتنی بر تجهیزات نسل نو و توسعه سرویس های نوظهور ارزش افزوده براساس آخرین فناوری روز دنیا، به صورت فاینانس، امضا شد. 
طبق این تفاهم نامه، ایتال تل متعهد شد تامین تجهیزات و پیاده سازی شبکه مخابراتی ایران را براساس طرح های ارایه شده از سوی شرکت مخابرات ایران در طول مدت 18ماه انجام دهد. همچنین پروژه های این تفاهم نامه شامل IP-NOC  و IP-BB و سرویس های ارزش افزوده است.
دهناد سرپرست شرکت مخابرات ایران بعد از امضای این تفاهم نامه گفت: شرکت مخابرات ایران بزرگترین شرکت مخابراتی در سطح خاورمیانه است و با داشتن بازار بسیار گسترده ظرفیت های بالقوه ای برای سرمایه گذاری دارد.    
دهناد با تاکید بر اینکه استراتژی ما توسعه سرمایه گذاری در مخابرات است گفت:  ما نه تنها در پی توسعه کمی و کیفی مخابرات هستیم بلکه راهبرد ما این است که این ظرفیت در خدمت رونق اقتصادی کشور قرار گیرد.
وی افزود : برای رسیدن به اهداف توسعه در مخابرات از ظرفیت های کشور های علاقمند به همکاری مشترک ازجمله ایتالیا استفاده خواهیم کرد.
مدیرعامل شرکت ایتال تل نیز در مراسم امضای این تفاهمنامه گفت: تفاهمنامه امضای این سند گامی اساسی در جهت پیشبرد همکاری های میان ایتالیا و ایران است و ما افتخار داریم بخشی از این پروژه مهم باشیم.وی با بیان اینکه حوزه مخابرات و ICT شتاب دهنده توسعه در اقتصاد هر کشوری است، گفت: شرکت ایتال تل ثروتی از تجربه در ساخت و تحول شبکه های پیچیده اپراتورهای بین المللی را در پرونده خود دارد. مدیرعامل ایتال تل همچنین افزود: این شرکت با حضور در بازارهای کشورهای اروپائی، خاورمیانه، آفریقا و آمریکای لاتین، با شرکت هایی که فراهم کننده خدمات در زمینه تحول دیجیتال هستند، همکاری می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :