آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9797
تاریخ انتشار : 13 تیر 1391 11:21
تعداد بازدید : 1558

در نشست خبری محصولات خانگی 2012 ال جی

فِرِ سولاردام پرشیا و بزرگ ترین سایدبای ساید جهان معرفی شد

نشست خبری معرفی یخچال فریزر سایدبای ساید Door In Door و فر سولاردام پرشیا ال جی هشتم تیرماه با حضور اصحاب رسانه و مدیران ارشد این دو شرکت برگزار شد.

فناوران- ساید بای ساید جدید ال‌جی، نخستین یخچال فریزری است که با طراحی متمایز و منحصر به فرد درب ثانویه (بار خانگی)، وارد بازار ایران شده و مزایای ویژه‌ای به مصرف‌کنندگان ارایه می‌دهد که دیگر یخچال فریزرهای موجود در کشور فاقد آن هستند.
افزایش ابعاد درب ثانویه به اندازه یک دوم درب اصلی یخچال، امکان دسترسی به فضای داخل یخچال را بدون باز کردن کامل درب آن فراهم می‌کند و با حفظ برودت، مانع از هدر رفتن انرژی می‌شود.
 همچنین افزایش 5/2 برابری فضای عایق‌بندی‌ شده بار خانگی نسبت به دیگر ساید بای ‌سایدهای معمولی، نگهداری مواد غذایی پرمصرف در این قسمت را ممکن و از باز و بسته شدن مکرر درب اصلی یخچال ممانعت می‌کند.
با تمهیداتی که شرکت ال‌جی در طراحی این محصول اندیشیده است، نگرانی پرداخت هزینه بالای انرژی برای یکی از ضروری‌ترین لوازم خانگی مرتفع خواهد شد. شایان ذکر است که این محصول با ابعاد 33 فوت، عنوان بزرگ‌ترین سایدبای‌ساید جهان را در اختیار دارد.  
دیگر محصول جدید ال‌جی که کارشناسان حاضر در نشست به معرفی آن پرداختند «فر سولاردام پرشیا» بود که علاوه بر در نظرگرفتن خصوصیات متمایز سایر سولاردام‌های ال‌جی، سلیقه و ذوق ایرانی نیز در آن مدنظر قرار گرفته است. از مشخصات این دستگاه می‌توان به توانایی پخت اتوماتیک غذاهای اصیل ایرانی نظیر انواع کباب‌ها، تجهیز به هیتر زغالی و صرفه‌جویی بالای انرژی اشاره کرد.
در انتهای این نشست، حسین تنهایی، قائم مقام مدیرعامل شرکت گلدیران، مدیریت بازاریابی و آموزش این شرکت و همچنین دو تن از مدیران کره‌ای بخش لوازم خانگی ال‌جی در ایران، در جلسه پرسش و پاسخ حضور یافتند و به سوالات خبرنگاران درباره آینده محصولات ال‌جی و عملکرد شرکت گلدیران پاسخ گفتند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :