آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 97974
تاریخ انتشار : 28 فروردین 1395 11:14
تعداد بازدید : 532

برگزاری همایش تجاری با شرکت های ایتالیایی

همایش تجاری مشترک با شرکت های ایتالیایی اواخر اردیبهشت ماه در تهران برگزار می‎شود. این مطلب در نخستین گردهمایی روسای کمیته های تخصصی ستاد اقتصادی پساتحریم اتاق تهران در سال جدید اعلام شد.

اتاق تهران- در این نشست مهدی جهانگیری نایب رییس اتاق تهران که ریاست این ستاد را برعهده دارد با مروری بر شرایط کشور پس از حصول توافق و شکل گیری سند برجام گفت: در ماه های گذشته، اظهارنظرهای بسیاری صورت گرفت و هیات های تجاری بسیاری راهی ایران شدند و اکنون موضوع سرمایه گذاری به بحث روز تبدیل شده است. 
در ادامه این نشست، محمدرضا بختیاری، رییس کمیته بین الملل این ستاد گزارشی از تصمیمات و اقدامات کمیته متبوع خود ارایه کرد و گفت: توافقات ما با گروه اقتصادی امبروزتی از ایتالیا، برای برگزاری یک همایش اقتصادی در 27 اردیبهشت ماه در حال نهایی شدن است. این همایش قرار است با حضور بیش از50 تن از روسای شرکت های بزرگ ایتالیایی برگزار شود. او همچنین با بیان اینکه دوره پساتحریم دوره ای کوتاه خواهد بود، گفت: شناسایی کشورهای سرمایه فرست، استفاده از ظرفیت ایرانیان خارج از کشور، بهره گیری از خدمات فنی و مهندسی خارج از ایران از دیگر مواردی است که در این دوره مورد توجه قرار می‏گیرد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :