آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 98068
تاریخ انتشار : 29 فروردین 1395 10:38
تعداد بازدید : 713

امکان انتقال خط تلفن ثابت در تهران میسر شد

کامران کاظمی، معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران در رابطه با نحوه نقل و انتقال خط های تلفن ثابت گفت: مشترکان تلفن ثابتی که قصد نقل مکان و تغییر محل زندگی و کار خود را دارند برای نقل و انتقال تلفن ثابت خود می توانند به مراکز تلفن شهر و منطقه خود مراجعه کنند.

باشگاه خبرنگاران- وی افزود: مشترکان باید آدرس محل جدید خود را به این مراکز اعلام کنند و مرکز مقصد مورد نظر را مورد نظر را مورد بررسی قرار می دهد در صورت وجود امکانات و شرایط لازم انتقال خط ثابت آن ها انجام می شود.
معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران گفت: اگر امکانات و شرایط مربوط به انتقال خط های تلفن ثابت فراهم باشد ولی مشترکان با مشکل حقوقی به دلیل عدم پرداخت قبوض و مواردی از این دست مواجه باشند، تا یک ماه فرصت دارند و مقصد موردنیاز آن ها رزرو می شود که بتوانند مشکل را حل کنند و در نهایت خط تلفن ثابت خودرا منتقل کنند.
کاظمی در ادامه گفت: البته اگر امکانات و شرایط مربوط به نقل و انتقال خط ثابت در مقصد نیز فراهم نباشد مشترکان بنابر فرم های پر شده توسط آن ها تا یک سال فرصت دارند و مرکز تلفن فرم پر شده را برای اجرای مجدد نگهداری می کند و به محض حصول امکانات و شرایط دوباره از مشترک برای نقل و انتقال خط ثابت دعوت به عمل می آید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :