آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 98078
تاریخ انتشار : 29 فروردین 1395 10:53
تعداد بازدید : 615

رییس صندوق نوآوری و شکوفایی اعلام کرد:

افزایش تقاضا برای احداث برج های فناوری در استان‎های کشور

رییس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: برخی از استان‎های کشور از راه‎اندازی برج‎های فناوری استقبال کرده و تقاضا دارند که این برج‏ها در استانشان راه‎اندازی شود.

مهر- بهزاد سلطانی گفت: ساختمان و مجتمع فناوری مهم‎ترین خدمتی نیست که ما در صندوق نوآوری و شکوفایی می دهیم و نباید هم اصلی شود.
وی افزود: اگر یک شرکت دانش بنیان دو طرح موفق داشته باشد و دفتر کاری از ما بخواهند می‎توانیم این شرکت‎ها را گرد هم بیاوریم و در یک مجتمع فناوری جمع کنیم.
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی اظهار داشت: یزد، تبریز، کرمان و برخی دیگر از استان‎ها برای راه‎اندازی برج فناوری تقاضا داشته‎اند.
سلطانی با بیان اینکه نباید از شهرستان‎ها شرکت‎هایی به تهران بیایند، افزود: باید برای این شرکت‎ها برنامه‎ای داشته باشیم که اگر شرکتی از پارک‎ها بیرون می‎آید به مجتمعی در سطح شهر برود.
به گفته رییس صندوق نوآوری و شکوفایی، باید حداقل ۱۰ شرکت دانش‎بنیان در یک استان وجود داشته باشد تا بررسی‎ها را برای راه‏اندازی برج‏های فناوری در استان‏ها شروع کنیم.به گفته سلطانی، در حال حاضر در تهران، علاوه بر برج فناوری دانشگاه  صنعتی شریف که در سال ۹۴ راه‏اندازی شد، دانشگاه تربیت مدرس و دانشگاه صنعتی امیرکبیر هم دارای ساختمان فناوری هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :