fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 9818
  تاریخ انتشار : 13 تیر 1391 12:44
  تعداد بازدید : 407

  برگزاری دو مجمع بانک منحل شده تات

  دو مجمع سالانه و فوق العاده بانک منحل شده تات برای تصویب صورت های مالی و ادغام با دو موسسه دیگر 29 تیر ماه برگزار می شود.

  بیما- بانک منحل شده تات که طی هفته‌های اخیر با حاشیه‌ها و چالش‌های روبه‌رو شده است، 29 تیر ماه دو دو مجمع سالانه و فوق‌العاده برگزار می‌کند تا شاید مقداری از این حاشیه‌ها کاسته و تکلیف 11 هزار سهامدار حقیقی و حقوقی آن مشخص شود.
  این بانک به دلیل اتمام سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 90 و لزوم اصلاح اساسنامه در اجرای مصوبات شورای پول و اعتبار در خصوص ادغام بانک تات با موسسات صالحین و آتی و انتخاب نمایندگان و تعیین حدود اختیارات آنها و طی تشریفات قانونی لازم در امر ادغام، ساعت 9 و 10 صبح پنج‌شنبه مورخ 29 تیر ماه مجامع سالانه و فوق‌العاده‌ایی را تشکیل خواهد داد.
  این در حالی است که به گفته مدیر اداره نظارت بر ناشران سازمان بورس مسوولان بانک تات و بانک مرکزی تا روز شنبه مدارکی برای ادغام این بانک به سازمان بورس ارسال نکرده‌اند و تا زمانی که بررسی‌ها این سازمان انجام و نتایج آن اعلام نشود، ادغام بانک تات با دو موسسه دیگر در کار نخواهد بود.
  این بانک بعد از پذیره نویسی سهام، از 22 مرداد ماه 90 وارد فرابورس شده اما نماد معاملاتی آن از 21 آذر ماه سال پیش بسته است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :