آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 98730
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1395 10:51
تعداد بازدید : 684

بانک پارسیان خدمات IT پست بانک را بر عهده گرفت

پست بانک ایران و بانک پارسیان در راستای گسترش همکاری ها و به منظور استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های یکدیگر، در مراسمی تفاهم نامه مشترک همکاری امضا کردند.


فناوران- فرحی، مدیرعامل پست بانک ایران در این مراسم گفت: همکاری این دو بانک و استفاده از ظرفیت های متقابل یکدیگر، موجب گسترس خدمت رسانی به هموطنان درسطح کشور می شود.
وی تصریح کرد: ایفای نقش و وظایف بانک تخصصی در حوزه های IT و ICT و حضور گسترده با ارایه خدمات متنوع بانکی در 12هزار باجه نمایندگی درسطح روستاهای کشور، دو راهبرد این بانک است که می تواند در گسترش همکاری ها با بانک پارسیان
 موثر باشد. فرحی با بیان ارتقای کمی و کیفی خدمات در شعب و باجه های نمایندگی این بانک افزود: همکاری های لازم در زمینه های تسهیلات، اعتبارات و خدمات ارزی از موضوع های اصلی این تفاهم نامه است که قطعاً بانک پارسیان نیز می تواند از ظرفیت های پست بانک ایران در حوزه های IT و ICT استفاده کند.
وی در پایان از گسترش همکاری های متقابل استقبال کرد و امضای این تفاهم نامه را فرصتی برای استفاده از ظرفیت های متقابل دو بانک برای کاهش هزینه ها و بهای تمام شده خدمات برشمرد.
پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان در مراسم امضای تفاهم نامه مشترک با پست بانک ایران تاکید کرد: این بانک دارای ظرفیت های بسیار خوبی برای ارایه خدمات بانکی است که می تواند به نفع شبکه بانکی کشور باشد.
وی گفت: مهمترین راه رسیدن به موفقیت مشترک، گسترش همکاری ها، هم افزایی و تبادل تجارب یکدیگر است و همه باید تلاش کنیم این مهم عملیاتی شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :