آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 98816
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1395 11:10
تعداد بازدید : 809

واکنش کاربران به مسوولیت های متنوع وزیر ارتباطات

مسوولیت های اقتصادی و امور خارجه وزیر ارتباطات با تعجب کاربران اینترنت مواجه شده است. کما اینکه واعظی نماینده ویژه رییس جمهور در ارتباط اقتصادی با 6 کشور است.


خبرگزاری فارس- او علاوه بر صدارت بر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دستی بر وزارتخانه های اقتصاد، صنعت و امور خارجه نیز دارد.
رییس کمیسیون های مشترک اقتصادی ایران و روسیه، ایران و ترکیه، ایران و جمهوری آذربایجان، ایران و اندونزی، ایران و فیلیپین و ایران و بلغارستان از دیگر حوزه های کاری واعظی است.
علاوه بر این او دیدار با وزرا و سفیران متعددی از کشورهای چین، اتریش، ایتالیا و مجارستان، ارمنستان، ویتنام، افغانستان و غیره را در کارنامه سه ساله خود دارد.پیرو این فعالیت ها، نتایج اقدامات واعظی در صفحات اجتماعی وزیر منعکس می شوند که پست های مرتبط با موضوعات ICT در کنار پست های غیرمرتبط دیده می شود. اما پیرو سفرهای اخیر اغلب پست های جدید وزیر به موضوعاتی از جمله مراسم کلنگ زنی پل ریلی ایران و آذربایجان، دریافت نشان دوستی ایران و آذربایجان، دیدار با وزیر کشاورزی جمهوری آذربایجان، امضای اسناد همکاری ایران و ترکیه اختصاص دارد. همچنان که مراودات غیر مرتبط وزیر ارتباطات برای رسانه ها نیز غیرمعمول است، واکنش کاربران نیز به این موضوع جالب است.این در حالی است که کمتر وزیری از دولت یازدهم است که در حوزه های غیرمرتبط با مسوولیت خود فعالیتی داشته باشد.
مشکلات متعدد استفاده از اینترنت در کشور از جمله گرانی و کندی سرعت اگرچه در مسیر رفع است، اما سرعت بهبود با نیازهای کاربران متناسب نیست و کاربران انتظار توجه بیشتر و ویژه ای را به این موضوع فراگیر دارند که این انتظار زمینه گلایه و نارضایتی را فراهم می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :