آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 98922
تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1395 10:57
تعداد بازدید : 697

تایید 13 طرح برای دریافت وام بازی سازی

پس از تشکیل کارگروه وام وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مختص بازی سازان، از بین طرح های ارسالی در نهایت 13 طرح مورد تایید کارگروه قرار گرفت تا وام خود را دریافت کنند.


بنیاد ملی بازی های رایانه ای - تاکنون 54 طرح و پروژه مرتبط با بازی سازی از سوی 49 شرکت در سامانه وزارت خانه ثبت شده است.
از بین این طرح های ارسالی، در فاز نخست 34 طرح توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و بنیاد ملی بازی های رایانه ای به دلیل نداشتن شرایط اولیه دریافت وام، نقص مدارک یا عدم توجیه فنی یا تجاری مردود اعلام شد. سپس کارگروه وام با مدیریت بنیاد ملی بازی های رایانه ای به عنوان ناظر طرح ها و پروژه ها برگزار شد و در نهایت 13 طرح را به تصویب نهایی رساند. پروژه های تایید شده در چهار بخش تفکیک شده اند؛ 3 طرح مختص ایجاد زیرساخت، یک طرح مختص بازارسازی و کمک به توسعه صادرات، 6 طرح مختص تولید بازی های موبایلی و 3 طرح نیز به تولید بازی های رایانه های شخصی اختصاص دارد. رقم وام تایید شده برای 9 طرح کم تر از 100 میلیون تومان و 4 طرح بالای 100 میلیون تومان بود. بر این اساس مجموع ارزش ریالی تمامی طرح ها به حدود 2 میلیارد تومان می رسد.
لازم به یادآوری است که ثبت نام جهت دریافت وام بازی سازان ادامه دار خواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :