آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 98931
تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1395 11:9
تعداد بازدید : 583

معرفی خنک کننده های کولر مستر برای کاربران حرفه ای

خنک کننده های CPU به دلایل مختلفی مورد مصرف قرار می گیرند. برخی پردازنده ها گرمای زیادی ایجاد می کنند که خنک کننده استوک توانایی دفع آن میزان حرارت را ندارد، برخی کاربران از میزان صدای ایجاد شده توسط فن استوک ناراضی اند، برخی اقدام به اورکلاک CPU می کنند و نیازمند خنک کننده ای قوی تر هستند و البته برخی پردازنده ها از طرف کارخانه سازنده بدون خنک کننده استوک عرضه می شوند.

فناوران- کولر مستر برای هر رده از نیازهای کاربران، راه حلی اندیشیده است. در این مطلب 3 خنک کننده محبوب این شرکت با تمرکز بر ویژگی اورکلاکینگ معرفی شده است. 
Cooler Master V8 GTS 
اگر خواهان اورکلاک شدن پردازنده تان تا آخرین حد ممکن هستید V8 GTS گزینه ای مطلوب برای شماست. این خنک کننده air cooling که دارای ظاهری مانند موتور اتومبیل های قدرتمند است با استفاده از تکنولوژی Vapor Chamber، باله های آلومینیومی، 8 هیت پایپ و 2 عدد فن 140 میلی متری PWM با LED های قرمز جریان هوای مورد نیاز را تولید می کند به خوبی از پس دفع حرارت پر مصرف ترین پردازنده ها بر می آید. 
 Cooler Master Seidon 120V 
خنک کننده های آبی نیز عملکرد درخشانی در دفع حرارت پردازنده بدون ایجاد صدای زیاد دارند. رادیاتور 120 میلی متری این کولر به صورتی مخصوص طراحی شده تا در هر نوع کیسی جای بگیرد و فن 120 میلی متری آن نیز طیف وسیعی از RPM(600 تا 2400) را پوشش می دهد تا برای هر نوع سیستم حرفه ای با پردازنده رده متوسط به بالا انتخابی مناسب باشد. با انتخاب این خنک کننده می توانید پردازنده تان را تا میزان مناسبی اورکلاک کنید. 
Cooler Master Hyper 212X  
برای کاربرانی که خواهان خنک کننده ای جمع و جور و بهینه هستند یکی از بهترین انتخاب ها می تواند Hyper 212X باشد. این خنک کننده air cooling با بهره بردن از تکنولوژی CDC که به معنای تماس مستقیم 4 هیت پایپ با پردازنده است به راحتی از پس خنک نگه داشتن گرم ترین CPU ها نیز بر م آید که با آن می توان تا حد متعادلی نیز به اورکلاک پردازنده های کم مصرف تر پرداخت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :