fanavaran
آخرین اخبار
facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی
کد خبر : 20450

راه اندازی باشگاه سواد دیجیتالی از شنبه آینده

رییس مرکز رسانه های دیجیتال از راه اندازی باشگاه سواد دیجیتالی با همکاری دانشگاه تهران و پارک علم و فناوری این دانشگاه در راستای افزایش ضریب سواد دیجیتال و زندگی شهروندی جامعه خبر داد.

فناوران- حسن علیزاده با اعلام آغاز به کار باشگاه سواد دیجیتالی از روز شنبه هفته آینده گفت: این باشگاه در فاز نخست برای شش میلیون و 200 هزار شهروند تهرانی کلاس‌های آموزشی آنلاین و آفلاین در حوزه کاربردی اینترنت، زبان انگلیسی، اصول و مفاهیم کامپیوتر، سبک نوین زندگی، مصونیت فرهنگی، مبانی اشتغال و کارآفرینی دوره‌های مختلفی را برگزار خواهد کرد.
وی با تاکید بر اینکه فاز نخست این دوره‌های آموزشی به صورت رایگان در اختیار مردم قرار خواهد گرفت نحوه عضویت در این باشگاه و حضور در این دوره‌های آموزشی را طبق اطلاع‌رسانی صورت گرفته در سایت سرآمد اعلام کرد.
مشاور وزیر ارشاد با تاکید بر اینکه تا پایان سال آینده 10 میلیون نفر در کشور به عضویت این باشگاه در خواهند آمد و از این دوره‌ها استفاده می‌کنند، افزود: امکان عضویت مردم دیگر استان‌ها نیز در این باشگاه فراهم است و هم‌اکنون تفاهم‌نامه‌هایی برای استفاده از استادان دیگر دانشگاه‌های کشور نیز در این باشگاه انجام شده است.
علیزاده راه‌اندازی باشگاه سواد دیجیتالی با محوریت شبکه ملی فرهنگ اعلام کرد و گفت: به زودی شبکه اجتماعی، تالار گفت‌وگو و تبادل نظر نیز در این سامانه لحاظ خواهد شد.
وی ارایه کارت اعتباری سرآمد را یکی دیگر از برنامه‌های این باشگاه دیجیتالی عنوان کرد و افزود: پرونده آموزشی افراد و نیز تسهیلات پیش‌بینی شده برای عضویت در این باشگاه در این کارت‌ها تعبیه شده است.
به گفته وی در این باشگاه دیجیتالی برنامه‌های تشویقی و استفاده از استادان مجرب دانشگاه‌ها نیز در نظر گرفته شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :