آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 212119
تاریخ انتشار : 29 خرداد 1396 11:0
تعداد بازدید : 494

مهر اقتصاد برنامه ای برای ادغام ندارد

معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد با تکذیب هرگونه برنامه ریزی برای ادغام این بانک گفت: بانک از نظر نقدینگی مشکلی برای پرداخت وجوه سپرده گذاران ندارد.

ایبِنا-  جواد حاجی مزدارانی در یک نشست خبری با بیان اینکه در روزهای اخیر اخباری مبنی بر ادغام برخی موسسات با بانک مهر اقتصاد مطرح شده است، گفت: منشا این اخبار را باید جویا شد، اما ما به عنوان مجموعه بانک مهر اقتصاد هرگونه برنامه ریزی برای ادغام بانک را تکذیب می کنیم.
وی اظهار داشت: نقش شبکه بانکی در اداره اقتصاد کشور و به ویژه در سال های اخیر که از سوی مقام معظم رهبری با موضوع اقتصاد مقاومتی نیز مطرح شد، تقویت زیر ساخت های اقتصادی است؛ البته محدودیت های ناشی از تحریم ها نیز وجود دارد، اما نمی توان نقش مهم سیستم بانکی را در تحقق این موضوع نادیده گرفت.معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد افزود: مدیران سیستم بانکی در شرایط فعلی باید هوشمندانه عمل و اظهارنظر کنند و ما هم از نیروهای نظارتی و امنیتی خواهان جلوگیری از ادامه این شرایط هستیم. حاجی مزدارانی گفت: سیاست بانک ها این است که به درخواست سپرده گذاران، سپرده آنها را پرداخت کند. در پی چنین اخباری هم این مراجعات بیشتر می شود، اما بانک مهر اقتصاد از نظر نقدینگی مشکلی برای پرداخت وجوه ندارد، ولی ما خواهان این هستیم که سپرده گذاران منطقی عمل کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :