آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224860
تاریخ انتشار : 23 آبان 1396 11:24
تعداد بازدید : 1481

دهمین اجلاس نمایندگان اتاق اصناف امروز برگزار می شود

سخنگوی اتاق اصناف ایران درباره برگزاری دهمین اجلاس ششمین دوره نمایندگان اتاق اصناف ایران با بیان اینکه این دوره اجلاس در دو بخش برگزار می شود، گفت: بخش اول به نگاه وزیر و تبیین نقطه نظرات و خواسته های شان از مجموعه صنفی کشور و هدف گذاری وزیر در برنامه های اصناف مرتبط با مجلس مربوط می شود که خاستگاه این تعامل، همکاری لازم اتاق اصناف با مجموعه دولتی تحت امر ایشان خواهد بود. بخش دیگر به خواسته ها، دیدگاه ها، برنامه ها و مشکلات روزمره ‎ای که اصناف با آن ها مواجه است، مربوط می شود. امیدواریم این دیدار دو جانبه منجر به خروجی مطلوب شود.

اتاق اصناف- مجتبی صفایی افزود: اجلاس فصلی نمایندگان که دهمین دوره اجلاس دور ششم نمایندگان اتاق ایران است، امروز بیست و سوم آبان ماه در محل هتل فردوسی برگزار می شود.
وی اضافه کرد: طبق آیین نامه اجرایی ماده چهل و شش قانون نظام صنفی تا جایی که وقت ما را محدود نکند، حداقل سه نماینده جهت ایراد نطق پیش از دستور خواهیم داشت. نمایندگانی که به مسائل کلی کشور و حوزه های فعالیت خودشان در استان ها یا شهرستان ها اشاره می کنند. همچنین مشکلات، معایب، پیشنهادها و اصلاحیه هایی که باید صورت بگیرد، مطرح می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :