آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 237311
تاریخ انتشار : 28 فروردین 1397 13:6
تعداد بازدید : 154

بدون تیتر

فناوران- رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه طرح ها و لوایح اقتصادی با همکاری مشترک وزارت اقتصاد و کمیسیون اقتصادی مجلس در حال پیگیری است گفت: لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، هفته آینده در صحن علنی مجلس بررسی می شود.
undefined
 فارس- مدیرکل دفتر شهر فرودگاهی الکترونیکی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، از ارائه خدمات ویژه ارتباط برخط با شهروندان در روبات اطلاع رسانی این شرکت برای نخستین بار خبر داد.
 فناوران- پس از توقف چند روزه در ثبت سفارش، این سایت از دیروز فعالیت خود را با توجه به اعمال تغییرات مربوطه در بخش تجاری آغاز کرد.
 وبدا- سخنگوی وزارت بهداشت گفت: قیمت هیچ دارویی با توجه به نوسانات اخیر نرخ ارز، تغییر نکرده است و هیچ دارویی در یک ماه گذشته به کشور وارد نشده که شامل تغییر قیمت شود.
 ایبنا- بانک ملی دوبی که بزرگ ترین بانک خاورمیانه به لحاظ دارایی هم محسوب می شود برای جلوگیری از جعل و کلاهبرداری در چک ها از فناوری بلاک چین استفاده می کند.
 مهر- گمرک ایران از  افزایش ترانزیت خارجی کالا از مسیر ایران در سال ۹۶ خبر داد و اعلام کرد؛ ترانزیت خارجی کالا در سال ۹۶ با ۱۰ میلیون و ۶۹۵ هزار و ۵۰۹ تن کالا ۲۴ درصد افزایش داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :