آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 28103
تاریخ انتشار : 12 خرداد 1392 12:45
تعداد بازدید : 774

شركت هاي نوآور با همكاري دانشگاه شریف ارزیابی می شوند

ریيس سازمان مديريت صنعتي از نهايي شدن طرح ارزيابي شركت هاي نوآور كشور با همكاري دانشگاه صنعتي شريف خبر داد.

خبرگزاری مهر- علي كرمانشاه گفت: امروز نوآوري شاه‌بيت و جوهره مديريت است و روند تحولات دنياي امروز نيز به گونه‌اي است كه يا بايد نوآور باشيد يا از گردونه رقابت حذف شويد.
وی افزود: از اين روي سازمان مديريت صنعتي در راستاي ماموريت خود در ارتقاي ظرفيت مديريت در كشور، ورود به عرصه نوآوري را جزو رسالت‌هاي اصلي خود قلمداد كرده و در نخستين گام، طرح ارزيابي و رتبه‌بندي شركت‌هاي نوآور كشور را در دستور كار قرار داده است.
رییس سازمان مدیریت صنعتی گفت: در كنار ظرفيت‌هايي كه در اعضاي هيات علمي آموزش و هيات علمي مشاوران سازمان مديريت صنعتي و همچنين ساير ظرفيت‌هاي نوآوري نظير نوآوري در بنگاه‌ها و شركت‌ها قرار دارد، از ظرفيت تشكل‌ها و انجمن‌هاي حرفه‌اي در زمينه‌هاي تحقيق و توسعه و نوآوري و ساير دانشگاه‌هاي كشور كه رشته‌هاي مديريت فناوري و نوآوري فعاليت مي‌كنند، نيز استفاده خواهد شد.
عضو هيات علمي دانشگاه افزود: اين طرح ابعاد بين‌المللي مهمي نيز دارد كه در آن نه تنها از ظرفيت‌هاي بين‌المللي نظير پيمايش‌هاي نوآوري و مراكز معتبر دنيا در اين زمينه استفاده مي‌شود، بلكه باعث ايجاد يك رابطه تعاملي با كشورهاي صاحب سبك در اين حوزه و نهايتا ارتقاي ظرفيت‌هاي نوآوري در كشور
خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :