آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 219051
تاریخ انتشار : 22 شهریور 1396 8:55
تعداد بازدید : 1300

2 بخش

مرتضی موسویان، رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه دهمین دوره جشنواره رسانه های دیجیتال پاییز امسال و در 2 بخش اصلی و جنبی برگزار می شود، گفت: یکی از مهم ترین بخش های جنبی جشنواره امسال، موضوع شبکه های اجتماعی است.

وی افزود: در این بخش قسمت های مختلفی از جمله فرهنگی و اجتماعی، هنری، زبان و ادبیات، انقلاب اسلامی، خبر و اطلاع رسانی، سلامتی و بهداشت، تاریخ و تمدن، خانواده و سبک زندگی، شخصیت ها، گردشگری، کارآفرینی و اشتغال گنجانده شده است.
به گفته رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تمامی شرکت کنندگان در جشنواره امسال رسانه های دیجیتال باید دارای کد شامد باشند. این جشنواره همچنین شامل بخش رسانه های برخط، رسانه های هوشمند و تلفن همراه، بازی ها و سرگرمی های دیجیتال و علمی و پژوهشی خواهد بود.موسویان با بیان اینکه مهلت ارسال آثار برای دهمین جشنواره رسانه های دیجیتال تا 15 آبان 1396 خواهد بود، از برگزاری آیین اختتامیه این جشنواره در آذرماه خبر داد و گفت: امسال برای اولین بار بخش بین الملل هم به این جشنواره اضافه شد که شامل قسمت هایی مانند محتوای مناسب خانواده، سبک زندگی، بیداری اسلامی، فرهنگ و تمدن و حفاظت از محیط زیست است که با همکاری مشترک سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و موسسه فرهنگی اکو برگزار خواهد شد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :