آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 236221
تاریخ انتشار : 22 اسفند 1396 10:41
تعداد بازدید : 1268

برگزیدگان وزارت فاوا در جشنواره شهید رجایی

رییس مرکز بازرسی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تشریح برگزیدگان جشنواره شهید رجایی گفت: در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی، شرکت ارتباطات زیرساخت با 1810 امتیاز حایز رتبه برتر، در حوزه عملکردهای اختصاصی آن شرکت با 975 امتیاز از هزار در رتبه نخست و ستاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با 925 امتیاز در رتبه دوم و سازمان فناوری اطلاعات با 910 امتیاز موفق به کسب رتبه سوم شد.
undefined
وزارت فاوا - داوود سبوحی، رییس مرکز بازرسی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تشریح نتیجه ارزیابی عملکرد داخلی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: هر ساله در جشنواره شهید رجایی نتیجه ارزیابی عملکرد سال گذشته دستگاه های اجرایی کشور اعلام می شود بر اساس اعلام سازمان امور استخدامی در شهریور امسال، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به عنوان دستگاه برتر کشوری در سال 95 معرفی شد و جایزه گرفت. 
وی افزود: بعد از آنکه نتایج از سوی سازمان امور استخدامی اعلام شد، طبیعتا دستگاه ها ارزیابی عملکرد داخلی خودشان را به صورت دقیق تر و منطقی تر ارزیابی می کنند که براساس نتیجه ارزیابی عملکرد در کمیته جشنواره شهید رجایی در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی، شرکت زیرساخت با 1810.52 امتیاز حایز رتبه برتر شد.
سبوحی ادامه داد: در حوزه عملکردهای اختصاصی آن شرکت با کسب 975 امتیاز در رتبه نخست و بعد از آن ستاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با 925 در رتبه دوم و سازمان فناوری اطلاعات نیز با کسب ۹۱۰ امتیاز در رتبه سوم قرار گرفتند.
رییس مرکز بازرسی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام این توضیح که شاخص های عمومی بر اساس محورها انتخاب صورت می گیرد، اظهار کرد: بر اساس شاخص های عمومی در محور دولت الکترونیکی و هوشمندسازی اداری، شرکت پست با کسب ۸۸.۲۱ درصد تحقق موفق به کسب رتبه نخست شد.
وی افزود: در محور استقرار نظام جامع مدیریت و عملکرد ستاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با ۹۲ درصد تحقق رتبه دوم را به دست آورد و در محور برنامه صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری نیز ستاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با ۸۸ درصد تحقق حایز کسب رتبه سوم شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :