آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 237186
تاریخ انتشار : 27 فروردین 1397 10:32
تعداد بازدید : 480

ارایه بیمه تکمیلی به شرکت های دانش بنیان کشور

خدمات بیمه درمان تکمیلی به شرکت های دانش بنیان در کل کشور ارایه می شود.
undefined
معاونت علمی ریاست جمهوری - محمد صاحبکار خراسانی دبیر کارگروه ارزیابی شرکت های دانش بنیان معاونت علمی در خصوص اهمیت سرمایه های انسانی در شرکت های دانش بنیان گفت: مهم ترین دارایی شرکت های دانش بنیان، نیروی انسانی آن ها است و یکی از مواردی که می تواند موجب افزایش رضایتمندی و حفظ نیروی انسانی فعال در شرکت های دانش بنیان شود، ارایه خدمات بیمه درمان تکمیلی به افراد فعال در این شرکت ها است. 
صاحبکار افزود: در حال حاضر با توجه به مقررات و هزینه های موجود، بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط توانایی ارایه این خدمات را به کارکنان خود ندارند.
دبیر کارگروه ارزیابی شرکت های دانش بنیان افزود: ازآنجایی که تدوین و اجرای برنامه های حمایتی از شرکت های دانش بنیان یکی از مهم ترین فعالیت های معاونت علمی و فناوری است، ایجاد سازوکار مناسب برای رفع این مشکل در دستور کار شبکه نوآوری تهران قرار گرفت و ارایه خدمات بیمه درمان تکمیلی، به صورت آزمایشی در دی ماه سال 1396 برای شرکت های مستقر در استان تهران اجرایی شد که 540 نفر تحت پوشش این بیمه قرار گرفتند.  صاحبکار افزود: با توجه به استقبال شرکت ها، در سال 1397 این خدمات به همه شرکت های دانش بنیان در همه استان های کشور ارایه می شود.
رییس مرکز شرکت های دانش بنیان گفت: ازآنجایی که انعقاد این قرارداد به صورت تجميعي خواهد بود، محدودیتی برای تعداد کارکنان شرکت ها وجود ندارد و نرخ حق بيمه هم کاهش یافته است. عضو هیات علمی پژوهشکده مطالعات فناوری افزود: شرکت های دانش بنیان پس از ثبت نام در سامانه شبکه نوآوری تهران (Tinet.ir) 
می توانند تقاضای خدمات بیمه درمان تکمیلی را برای خود و اعضای خانواده در این سامانه از تاریخ 28 فروردین لغایت 15 اردیبهشت 1397 ثبت کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :