آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240264
تاریخ انتشار : 23 خرداد 1397 10:31
تعداد بازدید : 937

رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران:

صنف فاوا اظهارنامه‎های مالیاتی را در کافی‎نت‎های مجاز تکمیل کنند

رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران از صاحبان مشاغل حقیقی و حقوقی صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات خواست اظهارنامه‎های مالیاتی خود را در کافی نت های آموزش دیده و مورد تایید اتحادیه تکمیل و ارسال کنند تا دچار مشکل نشوند.

فناوران - طبق روال سال های گذشته فعالان اقتصادی می بایست تا پایان خرداد ماه اظهار نامه مالیاتی خود را به سازمان امور مالیاتی ارسال کنند. از این رو  اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران از حدود شش ماه پیش اقدام به ساماندهی و آموزش کلیه واحدهای صنفی کافی نت کرد.
سیدمهدی میرمهدی رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران گفت:  کلیه کافی نت ها به خاطر آموزش های دیده شده مورد تایید هستند. به همین دلیل از تمامی فعالان واحدهای صنفی ( کلیه صنوف فعال در تهران) چه تولیدی و چه توزیعی درخواست می کنیم جهت تکمیل و ارسال اظهارنامه فقط از طریق کافی نت های تحت پوشش این اتحادیه اقدام  کنند.
وی افزود: ارسال و تکمیل اظهارنامه از مهم‎ترین مسایل ارتباطی سازمان امور مالیاتی است که در صورت درست تکمیل نشدن و اظهار اشتباه مودی با مشکل مواجه و از توافق خارج می‎شود. 
وی تصریح کرد: تاکید این اتحادیه به عنوان تنها اتحادیه IT و مسوول کافی نت‎ها و سفارش به همه صنوف، استفاده کردن جهت ارسال و تکمیل اظهار نامه مالیاتی فقط از طریق کافی نت های مجاز در سطح تهران است تا همه مودیان بتوانند در زمان مقرر قانون با مراجعه به کافی نت ها ارسال اظهارنامه مالیاتی خود را انجام دهند.
بر اساس این گزارش فعالان اقتصادی صنف فاوا می توانند با مراجعه به سایت اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران  لیست کافی نت های مجاز را مشاهده کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :