آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 10049
تاریخ انتشار : 21 تیر 1391 10:50
تعداد بازدید : 560

همکاری کسپرسکی و اتحادیه بین المللی مخابرات در نشست Telecom World 2012

نشست اتحادیه بین المللی مخابرات (ITU Telecom World 2012) امسال همکاری Kaspersky Lab از چهاردهم تا هجدهم اکتبر سال میلادی جاری (23 تا 27 مهر) همزمان با هفته فناوری خاورمیانه (Gitex 2012) در دوبی برگزار خواهد شد.

فناوران - همکاری کسپرسکی با ITU که آژانس ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان ملل محسوب می‌شود، به منظور تدوین و توسعه دستور کار نشست ITU Telecom World 2012 در دوبی صورت می‌پذیرد.
به گزارش روابط عمومی پارس آتنا دژ (پاد)،  Kaspersky Lab در مقام یکی از پیشروترین شرکت‌های امنیتی IT در همکاری با ITU و IMPACT (بازوی اجرایی امنیت مجازی سازمان ملل با عنوان «شراکت چندجانبه بین‌المللی علیه تهدیدات مجازی») در تدوین دستور کار مباحثات مربوط امنیت مجازی در نشست ITU Telecom World 2012 به همکاری می‌پردازد. مسایلی همچون مبارزه با حملات مجازی سازماندهی شده در سطح جهانی و تقویت همکاری‌های بین‌المللی در این نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت. یوجین کسپرسکی مدیر اجرایی شرکت Kaspersky Lab سخنرانی آغازین نشست ITU Telecom World 2012 را حول اهمیت و اساس تهدیدات مجازی در دنیا ایراد خواهد کرد.حمدون توره، دبیر کل اتحادیه بین المللی مخابرات در مورد همکاری با کسپرسکی می‌گوید: امنیت مجازی چالش بزرگی است که در سطح بین‌المللی باید به آن بپردازیم. اتحادیه بین‌المللی مخابرات خشنود است که می‌تواند در نشست Telecom World 2012 که ماه اکتبر سال میلادی جاری برگزار می‌شود، از دانش و تجربه Kaspersky Lab در زمینه امنیت مجازی بهره بگیرد. این نشست مسایل حساس، عمده و جهانی امنیت مجازی را در دنیای امروز زیر ذره بین قرار می‌دهد و به بررسی بهترین راهکارها برای مقابله با این مسایل می‌پردازد.
یوجین کسپرسکی نیز در مورد رویداد ITU Telecom World 2012 می‌گوید: امنیت مجازی یکی از نگرانی‌های فزاینده دنیاست که همه با آن سر و کار داریم، از این رو باید از طریق پایگاه‌های بین‌المللی مطرحی همچون سازمان ملل و نشست ITU Telecom World 2012 به طور جامع و کامل به بحث و تبادل نظر درباره این نگرانی‌ها بپردازیم.نشست ITU Telecom World 2012 از چهاردهم تا هجدهم اکتبر سال میلادی جاری (23 تا 27 مهر) همزمان با هفته فناوری خاورمیانه(Gitex 2012)  در دوبی برگزار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :