آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 10125
تاریخ انتشار : 24 تیر 1391 12:13
تعداد بازدید : 746

روزهای آرام اینترنت

تعطیلی دفتر نوکیا در تهران هفته گذشته هر چند تبدیل به سوژه داغی نشد اما نگرانی بعضی از کاربران شبکه های اجتماعی را در پی داشت.

بهار ادیبان

این خبر زیر سایه خبر کسب جایزه بهترین بازیگر زن از سوی لیلا حاتمی در چهل و هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کارلووی واری در جمهوری چک قرار گرفت. در این جشنواره علی مصفا فیلم خود را به نام «پله آخر» با بازی لیلا حاتمی در بخش مسابقه رسمی شرکت داد و برنده جایزه در دو بخش بهترین بازیگر زن و بخش منتقدان فیلم بین‌المللی شد.
خبر موفقیت فیلم علی مصفا در کنار جایزه‌ای که به لیلا حاتمی تعلق گرفت، در کنار توزیع فیلم "پرسه در مه" که لیلا حاتمی در آن بازی کرده باعث شد این بازیگر محبوب در صدر اخبار هنرمندان قرار گیرد.
دنیای مجازی کاربران ایرانی این روزها، روزهای آرامی را پشت سر می‌گذارد. هر چند انتظار می‌رفت با آغاز تابستان و پایان امتحانات مدارس و دانشگاه‌ها، شبکه‌های اجتماعی شاهد افزایش ناگهانی فعالیت برخی از کاربران باشند، اما این اتفاق نیفتاد.
برخی پیش‌بینی می‌کنند بازی‌های المپیک که حدود دو هفته دیگر به آغاز آن باقی مانده است استارت فعالیت زیاد کاربران را نه فقط در شبکه‌های اجتماعی بلکه در وبلاگ‌ها و وب سایت‌ها بزند. از آنجا که ایران نیز در برخی از مسابقات المپیک 2012 لندن شرکت دارد، انتظار می‌رود توییتر و فیس‌بوک طی برگزاری این مسابقات میزبان بسیاری از ایرانی‌های مشتاق به ورزش باشند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :