آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 10128
تاریخ انتشار : 24 تیر 1391 12:34
تعداد بازدید : 486

برنامه 10 روز با عکاسان ایران لغو و به آذر ماه موکول شد

انجمن عکاسان ایران اعلام کرد، برگزاری برنامه «10 روز با عکاسان ایران» با وجود برنامه ریزی و تدارکات اجرایی، به دلیل تنگناهای موجود، به منظور برگزاری شایسته، انسانی و علمی تر به آذر ماه سال جاری موکول شد.

انجمن عکاسان ایران- در اطلاعیه‌ای که هیات مدیره این انجمن منتشر کرده آمده است: برگزاری چنین برنامه‌ای نیازمند حمایت همه ‌جانبه از سوی اسپانسرهایی است که می‌توانند بار اقتصادی کار را به دوش گیرند؛ این حامیان مالی به دلیل شرایط خاص اقتصادی کشور، حمایت خود را به چند ماه آینده موکول کرده‌اند.
با توجه به اینکه انجمن عکاسان ایران، سازمانی غیرانتفاعی و فرهنگی بوده و از هیچ بودجه‌ای جز حق عضویت اعضا بهرمند نیست، لذا برگزاری چنین برنامه‌ای را که نیازمند تعهدات مالی سنگین است، در موقعیت کنونی به‌صلاح نمی‌داند.
انجمن عکاسان ایران علاوه بر اینکه در زمان اعلام‌شده (۲۰ تا ۳۰ تیرماه ۱۳۹۱) کاملا آمادگی اجرای برنامه‌های پیش‌بینی شده را داشته و برگزاری نمایشگاه‌های عکس، نمایش فیلم، جلسات سخنرانی، مراسم بزرگداشت، میزگرد و کلاس‌های آموزشی متعددی را برنامه‌ریزی و آماده اجرا کرده است، که اجرای این برنامه‌ها را با توجه به شرایط موجود و هماهنگی انجام شده با مدیریت خانه هنرمندان ایران و حمایت‌کنندگان مالی به آذرماه ۱۳۹۱ موکول می‌کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :