fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 186724
  تاریخ انتشار : 26 تیر 1395 11:11
  تعداد بازدید : 337

  خبرک

  خبرک

  یورو 2016  و یک و نیم میلیارد بازدید
  سایت رسمی و اپلیکیشن های مربوط به مسابقات فوتبال جام ملت های اروپا «یورو 2016 فرانسه»، از سوی بیش از 300 میلیون کاربر اینترنتی در سراسر جهان بیش از یک و نیم میلیارد بار مورد بازدید قرار گرفت. براساس گزارش اتحادیه فوتبال اروپا «یوفا» بیشترین ترافیک اینترنتی را انگلیس و بعد از آن فرانسه، آلمان، ایالات متحده آمریکا، اسپانیا، ایتالیا و کانادا داشته اند. همچنین اعلام شده از محتوای پست هایی که از سوی یوفا در شبکه های متفاوت اجتماعی به اشترک گذاشته شده، بیش از 3 میلیارد بار بازدید و حدود 70 میلیون واکنش اینترنتی به عمل آمده است. یورو 2016 با واکنش اینترنتی توسط 195 میلیون کاربر فیس بوک، بزرگ ترین رویداد ورزشی در این شبکه اجتماعی شد. 
  لاین به بورس می رود
  سرویس ژاپنی پیام رسان لاین اعلام کرده درصدد عرضه عمومی سهام خود در بازار بورس ژاپن و آمریکاست. برآوردهای اولیه نشان از این دارد که این عرضه، سرمایه ای ۱.۱ میلیارد دلاری را عاید این کمپانی می کند که لقب باارزش ترین عرضه اولیه سهام به نام لاین ثبت خواهد شد. این سرویس سال ۲۰۱۵ میلادی درآمدی حدود یک میلیارد دلار کسب کرد که باید آن را جزو یکی از سودآورترین اپلیکشن های توسعه یافته در بازار خواند.
  اسکایپ روی کروم و لینوکس نشست
  مایکروسافت نسخه آلفا ورژن جدید اسکایپ را برای لینوکس راه اندازی کرده است. کاربران کروم نیز قادرند از پایگاه web.skype.com برای برقراری تماس از سیستم مرورگر وب گوگل و سیستم عامل دسکتاپ استفاده کنند. مانند کلاینت لینوکس، کلاینت جدید کروم نیز هنوز در مرحله آلفا قرار دارد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :