آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 187100
تاریخ انتشار : 28 تیر 1395 10:53
تعداد بازدید : 811

سبحانی فر رییس کمیته ICT مجلس دهم شد

رمضان علی سبحانی فر بار دیگر به عنوان رییس کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

فناوران- رییس کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات در مجلس نهم، با رای اعضای کمیسیون صنایع در مجلس دهم نیز این سمت را بر عهده خواهد داشت.
براساس این گزارش، کمیته های تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات و فناوری های نوین و هوافضا در ذیل کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است.
روز گذشته با رای گیری نهایی در جلسه بعداز‎ظهر کمیسیون صنایع و معادن ،رییس کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات مجلس مشخص شد. به این ترتیب رمضانعلی سبحانی فر، رییس کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات مجلس در مجلس نهم بار دیگر به عنوان رییس این کمیته در مجلس دهم انتخاب شد.
رمضانعلی سبحانی فر، نماینده مردم سبزوار و جغتای و جوین در استان خراسان رضوی است. او به زبان های عربی و انگلیسی تسلط داشته و دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق اسلامی است. همچنین مدیرکلی دفتر نوسازی و تحول اداری شرکت مخابرات ایران از سوابق او به شمار می رود. او در سال پایانی مجلس نهم نیز به عنوان سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن انتخاب شد.
سبحانی فر از چهره های نزدیک به دولت محسوب شده و در ماجرای انحلال شورای عالی فناوری اطلاعات در مجلس نهم، جانب دولت را گرفت. او در حالی رییس کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات در مجلس نهم بود که محمد سلیمانی، وزیر اسبق فناوری اطلاعات نیز در کمیسیون صنایع حضور داشت؛ اما در مجلس دهم، ریاست سبحانی فر بر این کمیته محتمل به نظر می رسید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :