آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 187106

معرفی کارت گرافیک جدید ایسوس

شرکت ایسوس جدیدترین کارت گرافیکی خود را با تراشه RX 480 شرکت AMD و با نامSTRIX RX 480 معرفی کرد.

فناوران- این کارت با خنک کننده جدید، ظاهر متفاوت، قطعات باکیفیت و نرم افزار GPU Tweak II عرضه شده است.
ایسوس ROG STRIX RX 480 را برای نسل جدید بازی ها که با واقعیت مجازی همراه شده اند، طراحی و بهینه سازی کرده است. همچنین در سری اورکلاک‎شده این کارت، به دلیل استفاده از قطعات باکیفیت، فرکانس هسته تا 1330 مگاهرتز افزایش یافته است.
ROG STRIX RX 480 به آخرین سری از خنک کننده های DirectCU III مجهز شده که در طراحی و مهندسی این مدل از خنک کننده ها، هسته کارت گرافیکی مستقیم با لوله های حرارتی در تماس است و این امر منجر به دفع سریع حرارت می شود. 
سه فن این کارت با طراحی اختصاصی که از نوک بال هواپیمای جنگنده الهام گرفته شده با توجه به نوع طراحی جریان هوا و فشار استاتیکی بیشتری تولید و درعوض صدای کمتری تولید می کنند.
ایسوس در کارت گرافیک های سری ROG STRIX برای خنک کنندگی یک گام فراتر نهاده و با توجه به نحوه سنجش دمای داخل کیس بر پایه دمای پردازنده و مدار تغذیه مادربورد و گرم بودن نواحی کارت گرافیک، کنترل دما را به کارت گرافیک سپرده و دو هدر مجزا برای اتصال فن و مدیریت دمای اطراف کارت گرافیک روی این سری از کارت ها اضافه کرده و آن را با نام FanConnect معرفی کرده است.
همچنین این کارت نیز همچون سایر کارت گرافیک های ایسوس با فناوری Auto-Extreme تولید شده است. 
خط تولید تمام اتوماتیک و دخالت ندشتن انسان در پروسه تولید، درصد خطا را کاهش داده و قطعات باکیفیت و استانداردSuper Alloy Power II، تضمینی برای ماندگاری و طول عمر بالای کارت گرافیک است.
قطعات این مدل با استاندارد Super Alloy Power II مصرف و دمای تولیدشده را تا 50 درصد و نویز تولیدشده توسط چوک ها را تا 22 برابر نسبت به مدل مرجع کاهش و بهبود داده است.
بر اساس این گزارش، کارت گرافیکی های ROG STRIX RX 480 به فناوری نورپردازی Aura RGB ایسوس هم مجهز شده که به کاربر امکان انتخاب میلیون ها رنگ و 6 جلوه بصری مختلف در هر دو سمت کارت را می دهد تا سیستم را به سلیقه خود نورپردازی کند. 
این فناوری با مادربوردهایی از ایسوس که فناوری Aura RGB را پشتیبانی می کنند، نیز سازگار است. 
ایسوس در ROG STRIX RX 480 پورت های سازگار با واقعیت مجازی نیز قرار داده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :