آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 187107
تاریخ انتشار : 28 تیر 1395 10:59
تعداد بازدید : 685

IBM سرفیس می فروشد

یک سال قبل مایکروسافت اعلام کرد دو شرکت دل و اچ پی تبلت های Surface را به عنوان بخشی از طرح سازمانی Surface Enterprise Initiative به فروش می رسانند. روز گذشته با انتشار بیانیه ای اعلام شد دو شرکت IBM و Booz Allen Hamilton نیز به این فهرست افزوده شده اند.

همکاران سیستم- به این ترتیب IBM نیز از این پس در فروش تبلت های سازمانی Surface با مایکروسافت همکاری می کند.
تبلت سازمانی Surface Enterprise Initiative مایکروسافت به عنوان راهکار ویژه برای سازگاری هرچه بیشتر پلات فرم Surface با سیستم عامل ویندوز ۱۰ محسوب می شود که برای رسیدن به این هدف همکاری های ویژه صنعتی سخت افزاری-نرم افزاری صورت گرفته و شرکت های تولیدکننده رایانه شخصی این محصولات را به صورت ویژه به فروش می رسانند و مورد پشتیبانی قرار می دهند.
شرکت IBM به عنوان یکی از توسعه دهندگان راهکارهای سازمانی در این زمینه فعالیت می کند و قرار است سیستم های جدید با محوریت تحلیل داده را برای تبلت های Surface ارایه دهد و آن را در بسته های ویژه برای مراکز ارایه دهنده خدمات مالی و مشتریان مربوطه عرضه کند.
شرکت Booz Allen نیز در قالب توسعه دهنده راهکارهای سازمانی تصمیم دارد از طریق تبلت های Surface به مراکز دولتی، واحدهای عمومی و سازمان های ارایه دهنده خدمات بهداشتی- درمانی خدمات خود را ارایه کند. این خبر در جریان برگزاری کنفرانس جهانی شرکای مایکروسافت که در شهر تورنتو کانادا برگزار شده بود، اعلام شد.
مدیران مایکروسافت توضیح دادند از سپتامبر گذشته که شرکت دل به عنوان یکی از فروشندگان و توسعه دهندگان تبلت Surface Pro وارد همکاری شده، بیش از ۸۰۰ مشتری سازمانی جدید به صورت مستقیم تبلت موردنظر را از دل خریداری کرده اند.
البته مایکروسافت روی وبلاگ رسمی خود فقط درباره فعالیت شرکت دل در طرح Surface Enterprise Initiative توضیح داد و این در حالی بود که شرکت اچ پی نیز از سپتامبر گذشته فعالیت خود را در این طرح آغاز کرده بود، با این وجود خبری درباره آن منتشر نشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :