آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 187118

بدون تیتر

مهر- علی طیب نیا، وزیر اقتصاد گفت که حدود ۵ میلیون نفر دانشجوی درحال تحصیل و از متولدین سه دهه اخیر کشور آماده ورود به بازار کار کشور هستند که بدون رشد اقتصادی مستمر، امکان ایجاد اشتغال برای این تعداد جمعیت وجود ندارد.

 فناوران- براساس گزارش هفتگی بررسی بازارها که مدیریت تحقیق و توسعه بورس تهران تهیه و منتشر می کند، در هفته منتهی به بیست و سوم تیر ماه سال جاری، شاخص بورس اسپانیا (IBEX35) با رشد 6/9 درصدی، بیشترین بازدهی و شاخص بورس تهران (TEDPIX) با افت 4 دهم درصدی، کمترین بازدهی را در میان بورس های جهان به خود اختصاص داده اند.
 فناوران- براساس فهرست شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی که بانک مرکزی منتشر کرده در خردادماه 1395، شاخص بهای گروه ارتباطات نسبت به ماه قبل معادل 3 دهم درصد کاهش داشت که این کاهش بیشتر ناشی از پایین آمدن شاخص بهای دستگاه تلفن معادل 2/5 درصد بوده است. همچنین در مقایسه با ماه مشابه سال قبل این شاخص 6/4 درصد افزایش داشته است.
  فناوران- براساس شاخص بهای تولیدکننده، شاخص بهای گروه اختصاصی اطلاعات و ارتباطات در خرداد ماه امسال به 10/5 درصد رسید که دو دهم درصد نسبت به ماه قبل و 1/4 درصد نسبت به ماه مشابه سال ماقبل افزایش نشان می دهد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :